Klejenie plastikowego zbiornika

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Mam lekko pęknięty zbiornik w mojej RSce wczoraj kupiłem sobie taki klej:

http://www.swistak.pl/a3667799,Super-klej-do-plastiku-Znakomity-Plastic-Welding.html

Wie ktoś może czy zbiornik w Apriliach robiony jest z Polipropylenu lub Polietylenu i czy da rade coś zrobić z tym takim klejem? Może miał ktoś podobny problem..dodam, ze pęknięcie powstało przy kraniku przez zbyt mocne dokręcenie śruby.. 😳

Anonim
    Gość

Jak to pęknięcie jest obok kranika to spróbuj tym klejem co masz a jak nie to jakimś silikonem.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

nie wiem ale mi się wydaje że RS jak każdy praktycznie ścig ma metalowy zbiornik 🙂

Anonim
    Gość

Silikon jest rozpuszczalny przez benzyne :-/

Źle Ci się wydaje Siwy, zarówno pokrywa zbiornika(ten polakierowany plastik) jak i zbiornik są z plastiku

Anonim
    Gość

Ja kleiłem dziurę w plastikowym baku i najpierw przejechałem poxipolem ale nie wytrzymał.
    Potem kuzyn przyniósł mi jakiś klej uszczelniający, który schnie 1,5dnia następnie wziełem matę szklaną i żywice, nakleiłem kilka warstw i po zaschnięciu wszystko jest ok 🙂

Anonim
    Gość

ok, juz załatany, polecam do tego włókno szklane lub jakiegoś dobrego spawacza plastiku :mrgreen: do zamknięcia;)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button