Kinroad xt 50 brak sprzęgła, jak złożyć wysprzęglik

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne chińskie skutery Kinroad xt 50 brak sprzęgła, jak złożyć wysprzęglik

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 10 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #664488

  Aureliusz Bułdys
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam Na wstępie chciałem się przywitać na forum. Pozwoliłem sobie napisać do was prosząc o pomoc bo nie mogłem w internecie znaleźć żadnej serwisówki ani informacji ani rysunku technicznego Otóż chodzi o sprzęgło w zasadzie wysprzęglik w motorowerze Kinroad xt50 który kupił mój siostrzeniec i poprosił mnie o pomoc, po zdjęciu pokrywy okazało się że sprężynka oraz dwie tulejki (jedna z płaskim kołnierzem, który wygląda jak podkładka) są albo nie w tym miejscu albo coś jeszcze brakuje Po wciśnięciu do końca manetki sprzęgła nie zachodzi żaden opór tak jakby sprężyna od sprzęgła w ogóle nie uczestniczy tak jakby wysprzęglik w ogóle nie dociska udo sprężyny sprzęgła pytanie teraz jak to złożyć do kupy może jakiś rysunek Ktoś posiada lub serwisówke.Moj mail 604583316@wp.pl.

  #664494
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 19 406

  jakie masz oznaczenie silnika?
  bo do kongroada pewnie instrukcji nie znjadziesz natomiast do konkretnego silnika raczej na pewno jest i złożeniówka i schemat..itd

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

  Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie