Kingway Coliber Metaliczny dzwięk

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Kingway Coliber Metaliczny dzwięk

Tagi: 

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe mati 18
    mati 18
    Użytkownik

Witam chciałbym się spytać jaki może być problem jeśli jadę ok 60-70 km a wydaje silnik taki dziwny dzwięk metaliczny:? Jeśli ruszam do 60 jest wszystko dobrze potem już porażka. heh

Silnik 110ccm/50
    sprzegło nowe wczoraj zakładane bo myślałęm że to powód ale jednak nie

Pomożecie :??

• Ten temat został zmodyfikowany2 lata, 4 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat. Powód:literówka w nazwie skutera
    • Ten temat został zmodyfikowany2 lata, 4 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat. Powód:literówka w nazwie skutera
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

metaliczny dźwięk…hmmm. Mi się to kojarzy z dzwiękiem kiedy metal o metal uderza.

A tak całkiem na marginesie to ten dzwięk jakoś się cyklicznie pojawia? wzrasta np z obrotami lub z prędkością? a może nawet wydobywa się skądś? z okolic przodu albo przodu silnika a może z tyłu? z może w wydechu?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    mati 18
    Użytkownik

napewno nie z wydechu 1 raz mi się tak zdażyło dopiero jak dotarłem cylkaa i jeździłem przez 2-4 dni na max(115km) to jakoś rano jak jechał to go usłyszałem dałęm do full to przy 100 zgasł stanołem odpaliłem i dalej jechałem ale kolo 60-70 tylko 🙁

mati 18
    Użytkownik

to zwrasta z obrotami i prędkościom tak samo jak i na stopce stoi dam gazu i znów to samo

mati 18
    Użytkownik

To nie mój filmik ale mam identycznie w moim 🙁

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jeżeli mówisz o tym rezonansie w który coś wpada to niestety może to być kilka rzeczy:
    – luzy na wale
    – zawadzanie elementami wału o elementy kopniaka
    – pierścienie na tłoku (to mi się wydaje najbardziej prawdopodobne)
    – złe luzy zaworowe
    – rezonujący wydech lub urwana przegroda wewnątrz wydechu

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie