Kingway Yarox problem

Witam w poprzednim moim temacie o kingwayu powiedzieliście mi, że mam wymienić tłok i cylinder bo jest brak kompresji i dlatego gaśnie, więc zrobiłem tak jak mówiliście i wczoraj to wymieniłem. Tylko teraz jest taki problem, że po wymianie skuter dalej nie odpala, odpala tylko wtedy kiedy do filtra paliwa strzykawką wstrzyknę paliwo z ciśnieniem i po paru sekundach gaśnie (mocy mu nie brakuje). Mechanik powiedział mi że to wina kranika ale paliwo nalatuje do filtra paliwa lecz nie chce odpalić dopóki nie wstrzyknę paliwa z ciśnieniem . Poradźcie mi co to może być bo jestem bezsilny a nie chce stawiać do mechanika... :)

Skoro paliwo jest w filtrze paliwa to problem leży na drodze gaźnik > filtr powietrza ale z racji że od strony filtra do gaźnika jest tylko rurka to problem leży w gaźniku. Gaźnik czyszczony ? Sprawdź też sam filtr czy może nie jest przytkany od strony wylotu. Sprawdź czy rurka idąca do gaźnika jest napełniona paliwem.

Jest paliwo w rurce od filtra paliwa idącej do gaźnika. Gaźnik nie czyszczony :(

No to masz odpowiedz wyczyść gaznik a w szczególności dysze główną i wolnych obrotów

gdzie dokładnie te dysze są w gaźniku do 2T bo się nie orientuje :(