Kingway Yarox 2t nie odpala na Ciepłym silniku

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Kingway Kingway Yarox 2t nie odpala na Ciepłym silniku

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kuba90876 kuba90876 7 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #112263 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Sigerek
    Sigerek
    Użytkownik

Witam wiecie może dlaczego jak silnik jest zimny odpala od pierwszego kopa po przejechaniu pewnej trasy gdy go zgaszę nie chce już odpalić na ciepłym silniku .

#112264 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

a jak już się przejedziesz i go zgaśisz . to po tym jest iskra?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #112265 Odpowiedź
    Sigerek
    Użytkownik

a powiem Ci powiem że nawet nie wiem a jeżeli tak to wiesz czym to może być spowodowane ? I czy masz pomysł oprócz tej świecy co innego może szkodzić?

#112288 Odpowiedź
    Sigerek
    Użytkownik

Proszę o odpowiedź naprawdę mi zależy.

#112318 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

Najpierw to sprawdź czy masz iskrę . odpal skuter pojeździj , potem go zgaś i próbuj odpalic. jeżeli nie odpali to sprawdź tą iskrę czy jest na ciepłym silniku.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #112335 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Ja tak miałem, że na ciepło po zgaszeniu i gdy próbowałem zapalić od razu to zapalał. Po jeżdżeniu i kilku minutach postoju już nie zapalał. Po każdym zatrzymaniu zmieniałem świecę i pomagało. Co się okazało? Za zimna świeca. Miałem 8 i była za zimna. Dałem 7 i jeszcze była za chłodna. Na 6 jest już git (według klasyfikacji NGK).

Jakiej świecy Ty używasz?

#112461 Odpowiedź
    Sigerek
    Użytkownik

Używam świecy 8 . Dzięki za pomoc .

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: Kingway Yarox 2t nie odpala na Ciepłym silniku
Informacje o Tobie: