Kingway Yarox 2T 72 ccm.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Kingway Yarox 2T 72 ccm.

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kameleon1995 kameleon1995 5 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kameleon1995
    kameleon1995
    Użytkownik

Witam kupiłem ostatnio skuter, jeździłem tydzień na nim,jest na docieraniu i przejechane mam 350km, jak go kupiłem jeździłem jakieś 45-50/h,i mniej nieraz i nie raz wpalnik mu dałem,od 40 było coś takiego że zamulił jak by paliwa nie dostał,ale po chwili jechał normalnie. po dolaniu oleju 1;50 do baku, bo nie mam dozownika nie raz strzelało z tłumika. problem teraz tkwi w tym że nie chce jechać,jak by nie miał siły jechać,w stylu duszenia się lub jak by nie było paliwa.Nie wiem czy to tak jest w każdym 2t,ale z cylindra powietrze leci jak z odkurzacza(ale dmucha nie wciąga) wyczyściłem gaźnik,filtr stożkowy dałem.wyczytałem na necie jedynie to że powody to mg być takie: do wyregulowania zawory,świeca,obroty,pasek,regulator napięcia. itp.

Zdjęcie profilowe kameleon1995
    kameleon1995
    Użytkownik

teraz jeszcze aktualnie musze kupić kranik podciśnieniowy bo był gwint do dup** i wacha uciekała,ale nie wydaje mi się że przez kranik by coś takiego było..

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie