Kingway Yarox 2T 72 ccm.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #137012
  kameleon1995
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Witam kupiłem ostatnio skuter, jeździłem tydzień na nim,jest na docieraniu i przejechane mam 350km, jak go kupiłem jeździłem jakieś 45-50/h,i mniej nieraz i nie raz wpalnik mu dałem,od 40 było coś takiego że zamulił jak by paliwa nie dostał,ale po chwili jechał normalnie. po dolaniu oleju 1;50 do baku, bo nie mam dozownika nie raz strzelało z tłumika. problem teraz tkwi w tym że nie chce jechać,jak by nie miał siły jechać,w stylu duszenia się lub jak by nie było paliwa.Nie wiem czy to tak jest w każdym 2t,ale z cylindra powietrze leci jak z odkurzacza(ale dmucha nie wciąga) wyczyściłem gaźnik,filtr stożkowy dałem.wyczytałem na necie jedynie to że powody to mg być takie: do wyregulowania zawory,świeca,obroty,pasek,regulator napięcia. itp.

  #137014
  kameleon1995
  Użytkownik
  • Postów: 2

  teraz jeszcze aktualnie musze kupić kranik podciśnieniowy bo był gwint do dup** i wacha uciekała,ale nie wydaje mi się że przez kranik by coś takiego było..

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button