Kingway Yamasaki - rozebranie silnika!!

Witam, potrzebuję wymienić lewy karter w moim motorze, więc rozebrałem cały silnik i przeczyściłem. Zostało mi tylko zdjąć magneto i wyjąć wał, lecz nie mogę zdjąć magneto... odkręciłem kluczem pneumatycznym śrubę na środku i powinien zejść, ale próbowałem z całej siły i podważałem go deskami i nic. Silnik to 139FMB. Czego mogę użyć aby zdjąć magneto i wyjąć wał?? Niżej zdjęcie magneta:
http://img839.imageshack.us/img839/1108/1005025p.jpg
To nie moje zdjęcie, ale mój silnik wygląda tak samo, tylko wszystko powykręcane oprócz zdjętego magneta. Środkowa śruba jest odkręcona a te 3 imbusowe zostały... chyba nie trzeba ich odkręcać.
Nie mam pojęcia jak to zdjąć ;/
Proszę o pomoc !!

do zdejmowania magneta potrzebny jest ściągacz , który kosztuje około 30 zł a z pewnością ułatwi ci to zadanie. gdy robiłem takie remonty to nawet nie myślałem o prowizorycznych blokadach bo magneto to akurat element który bardzo łatwo uszkodzić .robiłem doświadczenia na uszkodzonej prądnicy i bez ściągacza okazało się że uzwojenia zostały przerwane dlatego odradzam ci takie pomysły bo możesz później więcej wydać na części jak na narzędzia

Ale jaki ja tam potrzebuję ściągacz?? bo inaczje wygląda moje magneto niż te w skuterze ;/

nie wiem jak wygląda u ciebie sprawa ze zdolnościami manualnymi,na zdjęciu widać że chyba wystarczy zamocować w tych otworach "coś" co zablokuje magneto. tak ? może jednak dałoby rade zrobić coś na zasadzie blokady sprzęgła jak w skuterze ? może dasz radę coś wyspawać ciekawego :D

Kumpel mi pożyczy ściągacz i zobaczymy jak to pójdzie, nie mam jak zrobić, bo nie mam spawarki ;/ tak to dawno bym już sobie zrobił coś i to zdjął ;/