KINGWAY TOURAN CZY MOTO -MAGNUS T-REX??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery KINGWAY TOURAN CZY MOTO -MAGNUS T-REX??

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe het666 het666 8 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe marin09
    marin09
    Użytkownik

Witam ostatnio zaciekawiły mnie oba pojazdy (ze względu na wielkość co za tym idzie wygodę)Wyglądają tak samo ale Kingway jest trochę tańszy.Chciałbym żeby ktoś coś więcej mi o nich napisał,czym się różnią? Czy może jeden z nich jest lepiej wykonany?…

motórzysta
    Zdjęcie profilowe Michalk001
    Michalk001
    Użytkownik

O Kingwayu słyszałem wiele złych opinii – firma szła na ilość kosztem ceny a co za tym idzie jakości, za to Moto Magnus zbiera bardzo dobre opinie za jakość i bezawaryjność w dość przystępnej cenie. Zapewne jak się dba to i Kingway trochę posłuży lecz ja bym brał Moto Magnusa – same opinie użytkowników by mnie przekonały.

Zipp Salmo: przebieg 57459km: sezon 2010 – 3321km, sezon 2011 – 6870km, sezon 2012 – 7467km, sezon 2013 – 8130km, sezon-2014 – 8840km, sezon 2015 – 6887km, sezon-2016 – 7081km. sezon 2017 – 3855km. sezon 2018 – 3991km. sezon 2019 – 1007km.

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe marin09
    marin09
    Użytkownik

Pewnie dlatego Magnus droższy o jakieś 1000 zł.Problem może być z częsciami.Patrzyłem na Allegro to nie jest ich zbyt wiele a i tak połowa to cylindry:( Pisałem tutaj z osobami co maja t rex-a i go chwalą.Zobaczymy jak dalej wątek się rozwinie i może więcej użytkowników napisze…

motórzysta
    Zdjęcie profilowe erymak
    erymak
    Użytkownik

Michalk001 napisał:

O Kingwayu słyszałem wiele złych opinii – firma szła na ilość kosztem ceny a co za tym idzie jakości, za to Moto Magnus zbiera bardzo dobre opinie za jakość i bezawaryjność w dość przystępnej cenie. Zapewne jak się dba to i Kingway trochę posłuży lecz ja bym brał Moto Magnusa – same opinie użytkowników by mnie przekonały.

zgodze się.. trochę czytałem kiedyś o tych 2 markach i mam podobne zdanie że raczej MM brać się opłaci lepiej

Zdjęcie profilowe het666
    het666
    Użytkownik

Info nie potwierdzone- ale to chyba tak naprawdę to samo….
    Kiedyś znalazłem Moto Magnusa, który wyglądał identycznie jak jeden z modeli Kingwaya

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie