kingway pali mi rozruszniki

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Kingway kingway pali mi rozruszniki

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe CEFA CEFA 6 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe danielpolak
    danielpolak
    Użytkownik

witam jak w temacie mam kingway ufo z 2008 problem jest w tym , że po remoncie silnika i odpaleniu ze starego rozrusznika poszedł świst na odpalonym silniku rozrusznik na pewno był wyłączony podczas pracy silnika , kupiłem nowy rozrusznik zamontowałem i to samo mój silnik jest identyczny jak ten
    http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p=722767
    powiedzcie mi ile podkładek powinno być na tym trzymaku zembatki rozrusznika? czy to ma znaczenie? jutro przychodzi kolejny rozrusznik proszę o pomoc żeby nie było znów jaj

Zdjęcie profilowe CEFA
    CEFA
    Użytkownik

zmasuj rozrusznik z blokiem silnika i podlacz normalnie przewody
    po odpaleniu z kopki zobacz czy kreci ci rozrusznik (silnik chodzi a rozrusznik nie pracuje czy pracuje -dobrze zmasuj obudowe rozrusznika z masa silnika)
    podkladki sa po to zeby zniwelowc luz na osi i dobrze zazebial przez to
    z reguly max dwie,ale sa z jedna

4T FOREVER

4T FOREVER

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe danielpolak
    danielpolak
    Użytkownik

jeszcze nie przyszedł nowy rozrusznik jak przyjdzie to właśnie zrobię tak jak piszesz i zobaczymy

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie