kingway nie chodzi jak powinien

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    fonero123
    Użytkownik

Już nie mam pojęcia co to może być za problem. Gaźnik wyregulowany zabezpieczenie na iglicy na środku i śrubka od mieszanki jest wykręcona na 2,5 obrotu.

– Silnik z odsłonięta rurka od filtra powietrza jedzie max 30km/h przy 1/3 manetki dodam ciut więcej silnik się dławi i zwalnia schodzi z obrotów popracuje chwile na bardzo wolnych (na wolnych przerywa faluje na obrotach) po czym znów wchodzi na max obroty do 1/3 manetki.

– Natomiast gdy mam zatkaną do połowy rurkę od filtra powietrza silnik wchodzi na obroty i jedzie na max 50 km/h przy połowie manetki gdy dodam troszkę więcej silnik raz muli raz zwalnia raz załapuje wyższe obroty.(nie gaśnie).

– Gdy ma zasłonięte 3/4(75%) rurki silnik gaśnie bo nie zaciąga powietrza to przecież zrozumiałe.

Dodam ze silnik na wolnych chodzi równo.

Jak ruszam szybko manetką ale tak na 5 minimetrów i z powrotem silnik gaśnie.

– To się stało z dnia na dzień silnik przejechał ponad 7 tyś km bez awarii i żadnych innych problemów.
    – Proszę pomóżcie mi na jutro muszę mieć sprawny skuter da się to zrobić? dlaczego teraz żeby jakoś jechał skuter muszę mieć przytkaną rurkę filtra powietrza? a wtedy nie ?
    – Mam jeszcze jedno pytanko jakie rozmiary dysz muszą być w gaźniku (full seria). I jak to sprawdzić.

Pietro
    Użytkownik

wygląda na to że musisz pobawić się z regulacją gaźnika, zacznij wszystko od początku, przede wszystkim sprawdź dysze, mogą być przytkane. W seryjntm gaźniku dysza główna 65.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

kustosz
    Użytkownik

gaźnik do czyszczenia

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button