kingway hooligan hodzi tak jaki ma chumor

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Kingway kingway hooligan hodzi tak jaki ma chumor

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 7 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe m28xxxx
    m28xxxx
    Użytkownik

witam jestem tu nowy. mam taki problem z moim skutrem. kruciutko, jednego dnia chodzi super a przez kolejne kilka dni jest slaby i niema mocy.i tak w kulko.sprawdzalem wszystko i ciagle to samo.prosze o pomoc.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Boże, takiej dysfunkcji słowa pisanego dawno nie widziałem. Popraw tą swoją wypowiedź, tak żeby była zrozumiała, dodaj jaki masz skuter (jaki ma silnik) oraz wytłumacz co to znaczy sprawdzałem wszystko.

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    m28xxxx
    Użytkownik

muj skuter to kingway hooligan 80ccm.piszac ze sprawdzilem wszystko tzn,modul,swiese,zawory,magneto wraz z iskrownikiem,doplyw paliwa i szczelnosc wszystkich polaczen. silnik to 139 qmb 4t. wymienilem ostatnio cylinder na 80 tke bo myslalem ze to wlasnie jest problem niestety dalej to samo. dzieje sie tak jak pisalem wyrzej tzn.jest dzien kiedy motorek ladnie sie zbiera i mocy mu nie brakuje.a kolejne kilka dni poprostu ledwo jezdzi,niema mocy ani przyspieszenia.troche znam sie na mechanice ale nie moge sobie z tym poradzic.dodam ze wymienilem pasek na nowy-nie pomoglo.

Zdjęcie profilowe CEFA
    CEFA
    Użytkownik

na tym samym paliwie takie wachania mocy ??

4T FOREVER

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Sorry, ale piszesz w tak niedbały sposób, że nie chce mi się tego czytać. Może ktoś inny Ci pomoże.

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    m28xxxx
    Użytkownik

tak na tym samym paliwie

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jak ma ten „dobry dzień czy humor” to ile jedzie dobrze ? 12h ?

Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

m28xxxx napisał:

muj skuter to kingway hooligan 80ccm.piszac ze sprawdzilem wszystko tzn,modul,swiese,zawory,magneto wraz z iskrownikiem,doplyw paliwa i szczelnosc wszystkich polaczen. silnik to 139 qmb 4t. wymienilem ostatnio cylinder na 80 tke bo myslalem ze to wlasnie jest problem niestety dalej to samo. dzieje sie tak jak pisalem wyrzej tzn.jest dzien kiedy motorek ladnie sie zbiera i mocy mu nie brakuje.a kolejne kilka dni poprostu ledwo jezdzi,niema mocy ani przyspieszenia.troche znam sie na mechanice ale nie moge sobie z tym poradzic.dodam ze wymienilem pasek na nowy-nie pomoglo.

Moze problemem jestes Ty a nie skuter?:/

.. Bez polskich znak’o’w .
    Zdjęcie profilowe CEFA
    CEFA
    Użytkownik

proponuje sprawdzic czy gumka(oring) ns srubie regulacyjnej mieszanki nie jest popekana ewentualnie uszczerbiona
    dodatkowo mocowanie dekla przepustnicy czy nie jest poluzowane wypaczone badz nieszczelne sprawdzrownierz krociec czy niema pekniec itp
    Ps. a pan DooOminO standardowo komentarzyki dobre do komiksu batmana a nie na forum

4T FOREVER

m28xxxx
    Użytkownik

siemanko. gaznik mam nowke jest ok.dodam ze na jeszcze dwuch innych sprawdzalem. krociec wymieniony-rezultatow brak

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie