Kingway Hooligan gaśnie i nie odpala , pomóżcie !

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Kingway Hooligan gaśnie i nie odpala , pomóżcie !

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe m28xxxx m28xxxx 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Grzesiek
    Grzesiek
    Użytkownik

Witam
    Jestem , jak do tej pory szczęsliwym posiadaczem skutera Kingway Hooligan 2008 rok 80 cm3 . Dziś miałem sie wybrac za miasto wszystko jak zawsze odpaliłem wyjeżdżam z parkingu , wyjechałem za miasto i ku mojemu zdziwieniu przestały działac kontrolki (wskażnik paliwa , zegarek) i to mnie zaniepokoiło zanim znalazłem miejsce dogodne do zjechania na bok , ogarnołem że brak mu również kierunkowskazów ( światła były ponieważ czerpią zasilanie z ładowania )gdy zjezdżałem na pobocze oczywistym jest że odpuściłem manetkę , i wtedy sie zaczeło ;/ skuter zgasł , bardzo ciężko go odpalic ( tzn. zagada i jedzie tylko na maksymalnych obrotach , do domu zjechałem na hamulcu ;/)

Sprawdziłem dopływ paliwa jest , gaźnik prawidlowo ustawiony gdyż kilka sekund wcześniej było wporządku
    Sprawdzony bezpiecznik przy aku jest cały
    Rozrusznik kręci

Na koniec dodam iż chodze do tecchnikum samochodowego i motoryzacją zajmuje się od dziecka a zatem to jest naprawde ciężki przypadek że nie mogę tego ogarnąc . Wszystkie naprawy przy skuterze wykonywałem sam więc znam go od podszewki.

Liczę na waszą pomoc ;>
    Z góry dziekuje .

Jesteś z Włocławka lub okolic ?
    Nie masz z kim jeździc ?
    Znajdź nasz na facebooku i dołącz do naszej grupy !

Moto myszy z Marsa

Zdjęcie profilowe romet727p10
    romet727p10
    Użytkownik

hymmm niewiem xd

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Grzesiek
    Użytkownik

Niema co , dzięki za fachową pomoc ;D

Nie masz z kim jeździc ?

Moto myszy z Marsa

Zdjęcie profilowe Lipton96
    Lipton96
    Użytkownik

Ale ja wiem co to może być;) Sprawdź czy nie ukruszył ci się przewód od masy zazwyczaj jest podłączony do mocowania błotnika

Grzesiek
    Użytkownik

Haha , no widze ludzie na podobnie zaawansowanym poziome mechaniki co i ja ;D
    Przewod sprawdzony , jeżeli chodzi Ci o tę mase nad wydechem czyli śrubka od błotnika

Nie masz z kim jeździc ?

Moto myszy z Marsa

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe bartez789
    bartez789
    Użytkownik

a może kostki pod licznikiem się zepsuły albo kable wyleciały

Zdjęcie profilowe bartez789
    bartez789
    Użytkownik

sorry może nie łączą kostki , mój kolega też tak miał i wymienił kostki i wszystko chodzi….

Grzesiek
    Użytkownik

Koledzy , ja rozumiem rzucacie poszczególne hasła , ale żeby znaleźc przyczyne bede musiał niestety rozbebeszyc plastiki ;/

Mówicie że kostki , bardzo możliwe ale te łatwo dostępne przy silniku zostały sprawdzone .

Ale jeśli dokładnie przeczytaliscie mój problem , to czy jest jakaś wspólna kostka przez którą trace kontrolki i obroty silnika ?!? bo coś mi sie nie wydaje , jedynie gdzieś jakis bezpiecznik.

Dodaje że to musi ! ! byc ze sobą powiązane gdyż stalo się to w tym samym momencie ;<

Nie masz z kim jeździc ?

Moto myszy z Marsa

Zdjęcie profilowe Twister
    Twister
    Użytkownik

U mnie było tak że nie działało nic oprócz świateł, odpalałem z kopajki, a winą była po prostu głupia kość, która się wypieła..

I <3 driving in night. !
    Grzesiek
    Użytkownik

Ma ktoś jeszcze jakąs opinie ?!?
    Jutro postaram sie go naprawic (na wsi) i napisze co z tego wynikło ;D

Nie masz z kim jeździc ?

Moto myszy z Marsa

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie