[Kingway Fennari] Światła "dzienne" świecą bez przerwy, długie nie działają.

Poprzedni właściciel coś strasznie namieszał w instalacji,a ja jeszcze za bardzo nie wiem o co w niej chodzi(pierwszy skuterek)
Mianowicie:
Po przekręceniu kluczyka od razu świecą się światła "dzienne".
Przy próbie włączenia świateł długich gasną wszystkie światła, a podświetlenie licznika się przyciemnia. (zwarcie?)
Dobrałem się do instalacji pod przednią lampą i 1 przewód jest wyprowadzony " na pająka" po za kostki łącząc bezpośrednio oba przełączniki zespolone na kierownicy (prawy i lewy)
Jeśli ktoś się zna na instalacji elektrycznej w skuterach to proszę o jakieś sugestie jak to doprowadzić do stanu "fabrycznego"

A dodaj może gazu jak przełączasz na długie światła na postoju. Liczniki mogą przygasać, bo alternator (w przypadku skuterów i motorowerów magneto) nie dostarcza dostatecznej ilość napięcia do "długich" świateł na niskich obrotach.
Ale jak dodasz gazu, to zaraz liczniki zaświecą.
Jak to nie zadziała, to nie wiem, może masz coś namieszane w elektryce...

Wiem, że mogą przygasać na wolnych obrotach z powodu niedostatku prądu ale po dodaniu gazu "długie" nadal nie działają. Wiem, że coś jest namieszane ale nie mogę nigdzie znaleźć schematu instalacji elektrycznej do tego modelu.