Kingway Fennari, skad wziąć plastiki?

Witam! Jestem nowy na forum i potrzebuje pomocy:)
Wiecie może skąd wziąć plastiki do chińskiego skutera?
Jego nazwy to Moto Ventus Latro, Kingway Fennari, Benzer Daytona.
Może posiada on jakiś ogólnodostępny odpowiednik od którego pasują plastiki?? Najbardziej rozchodzi mi się o przednią lampę ale reszta plastików też jest do wymiany. Poprzedni właściciel nie bardzo dbał o niego i takiego kupiłem.
Mój jest identyczny jak ten tylko że jest czarny.

http://wassup87.kylos.pl/motocykle-ozorkow/oferta_skuterow/moto-ventus_latro/moto-ventus_latro_1.JPG

Patrz na www.karbownik.pl - napisz maila i zobacz co odpowiedzą. Powinni sprowadzić plastiki bo ogólnie zajmują się chińczykami.

Dzięki. Już piszę do nich i zobaczymy czy posiadają takie coś:) Jak ktoś ma inne propozycje to pisać.

Sprawdź stronkę Kingway`a,tam mają w ofercie sprzedaży plastiki do swoich modeli.

Szukałem na stronce. Tam są wszystkie modele oprócz mojego Fennari.

» Coliber Classic
» Coliber Rex
» Coliber Fartt
» Coliber Sport
» Coliber Smartt
» Coliber Allegro
» Ibis
» Cobus
» Koyot
» Cereno
» Cobra
» Guliver
» Gallus
» Taurus
» Black Horse
» Barracuda
» Condor
» Martinelli
» Mosquito
» Purga
» Ufo
» Euroboy
» Rocky
» Eurostar
» Hooligan
» Poster
» Fonero
» Elpassor
» Yarox 2T 50cc
» Swift
» Maximus
» Tanco
» Corvette
» Commander 50cc

Importer Kingwaya zwinął interes. Kingway to już historia, szukaj u importera bliźniaczego modelu

Moto Ventus na swojej stronie ma napisane:

Strona jest własnością firmy MOTO-VENTUS przeznaczoną tylko i wyłącznie do sprzedaży hurtowej części , skuterów, motocykli, quadów oraz akcesoriów, dostęp tylko dla firm posiadających umowę z firmą MOTO-VENTUS.

No ale nic. Napisałem do nich maila i może coś odpiszą

Odświeżam temat!!

1 pytanie. Lampa od Gilery dna będzie pasowała do mojego moto ventus latro? tak samo wygląda skuter. lampa bardzo podobna. chodzi mi o mocowanie. Bym kupił lampe z owiewką i elektryczny licznik:) Bo moja lampa jest w stanie opłakanym a raczej jest połowe lampy i trzyma się na taśmę:)