Kingway fennari-nie pali z przycisku

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Kingway fennari-nie pali z przycisku

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe LuK444Sz LuK444Sz 1 miesięcy temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #683915 Odpowiedź

  Krystian Skrzynecki
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam posiadam kingway fennari o pojemności 80cc kingway.Pali z kopa na strzała natomiast z przycisku nie chce.Akumulator naładowany,rozrusznik kręci ale nie chce odpalić.Jaka może być przyczyna?

  #683937 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe LuK444Sz
  LuK444Sz
  Użytkownik
  • Postów: 187

  Przyczyn może być kilka. Sam rozrusznik elektryczny może być zużyty, pracować z małą prędkością obrotową. Gaźnik może być nieprawidłowo wyregulowany co powoduje, że przy kręceniu rozrusznikiem ciężej mu odpalić. Luzy zaworowe mogą być nieprawidłowe. Cewka zapłonowa może być uszkodzona. Cylinder lub elementy głowicy mogą być zużyte i jest zbyt małe ciśnienie sprężania.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Kingway fennari-nie pali z przycisku
Informacje o Tobie: