Kingway fennari-licznik zatrzymał się na 6000km

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Rafał Złoch
    Użytkownik

Witam, jak w temacie nie dawno zakupiłem kingweya wyremontowałem i rozpoczołem przygodę z jednośladami 😀 co mnie zdziwiło licznik zatrzymał się na 6000km przebiegu i nie chce iść dalej. Zauważyłem że jest sprawny ponieważ ostatnia cyfra jak by chciała iść dalej ale nie może, czy to wina mechaniczna czy po prostu producenci nie przewidzieli że pojedzie dalej ?? 😀 z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Wombat
    Moderator

raczej jest zepsuty licznik – one sie kręcą w kółko. o ile nie slimak przy kole, nie linka..itd

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Rafał Złoch
    Użytkownik

dzięki śliczne za odp. 😀 pozdrawiam 😀

paci
    Moderator

Jak ci tak licznik szwankuje to raczej był grzebany[cofany przebieg] i gość pozrywał trybiki więc jest do wymiany

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button