Kingway fennari-licznik zatrzymał się na 6000km

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Kingway fennari-licznik zatrzymał się na 6000km

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe paci paci 4 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Rafał Złoch
    Użytkownik

Witam, jak w temacie nie dawno zakupiłem kingweya wyremontowałem i rozpoczołem przygodę z jednośladami 😀 co mnie zdziwiło licznik zatrzymał się na 6000km przebiegu i nie chce iść dalej. Zauważyłem że jest sprawny ponieważ ostatnia cyfra jak by chciała iść dalej ale nie może, czy to wina mechaniczna czy po prostu producenci nie przewidzieli że pojedzie dalej ?? 😀 z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

raczej jest zepsuty licznik – one sie kręcą w kółko. o ile nie slimak przy kole, nie linka..itd

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Rafał Złoch
    Użytkownik

dzięki śliczne za odp. 😀 pozdrawiam 😀

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Jak ci tak licznik szwankuje to raczej był grzebany[cofany przebieg] i gość pozrywał trybiki więc jest do wymiany

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie