Kingway Fennari, czy warto rozwazyc taka oferte.

Witam.

Znalazlem na alledrogo taka dosyc atrakcyjna (moim zdaniem) oferte, 1100 za motorowerek ktory normalnie w sklepie kosztuje duzo wiecej, nawet na aukcja ceny sa zazwyczaj wyzsze. Myslicie, ze to poprostu okazja, czy jednak z tym sprzetem moze byc cos nie tak. Oczywiscie po spytaniu sprzedawcy, ktory pisze, ze wszystko jest OK, dostane zapewne taka sama odpowiedz.

http://otomoto.pl/kingway-fennari-stan-bdb-2-5l-100km-polecam-M3236376.html

Przede wszystkim - jaki przebieg ?

Przeciesz i tak będziesz jazde próbną przed zakupem.To będziesz wiedzał czy coś jest nie tak ale w takiej cenie to można na wiele rzeczy przyjąc na klate przed zakupem.

Zadalem takie pytanie sprzedajacemu, ale jeszcze nie otrzymalem odpowiedzi. Wiem, ze ten sprzet ma bardzo chinskie korzenie, i nie bedzie to przewspaniala maszyna ktora nie posiada wad.

To ma byc moj pierwszy pojazd/skuter, z przeznaczeniem na poruszanie sie po krotkich dystansach, jako srodek zastepczy dla komunikacji miejskiej, juz wyolbrzymiony dystans to max 50km. Nie chce samochodu, a wydaje mi sie, ze takie rozwiazanie bedzie najlepsze, glownie z wzgledow ekonomicznych.

Co dla motoroweru oznacza duzy przebieg (takiego z skosnymi oczami jak ten), jest to 5k, 50k czy 500k [km] ?

duży 10-12tys. naprawde duży 16k nie kupowałbym

A moze znacie inne modele/firmy robiace pseudo scigacze i pseudo choppery. Nie wyobrazam sobie jazdy na sedesie z kolkami.

King Chopper 50ccm Kingway Chopper 50ccm

bercow napisał:

Witam.
Znalazlem na alledrogo taka dosyc atrakcyjna (moim zdaniem) oferte, 1100 za motorowerek ktory normalnie w sklepie kosztuje duzo wiecej, nawet na aukcja ceny sa zazwyczaj wyzsze. Myslicie, ze to poprostu okazja, czy jednak z tym sprzetem moze byc cos nie tak. Oczywiscie po spytaniu sprzedawcy, ktory pisze, ze wszystko jest OK, dostane zapewne taka sama odpowiedz.
http://otomoto.pl/kingway-fennari-stan-bdb-2-5l-100km-polecam-M3236376.html

Jeżeli ten motorek naprawdę jest bezwypadkowy, to za taką cenę, (jeszcze jest do uzgodnienia) myślę że warto. Natomiast nie kupowałbym nowego pojazdu Kingway'a, ponieważ firma już nie istnieje. Na placu importera, w miejscu gdzie stały skutery i quady, znajduje się obecnie skład materiałów budowlanych. Kingway is dead :)