Kingway Euroboy ile jest warty???

Witam. Pytanie jak w temacie, ile mogę dostać za mojego Kingwaya Euroboya?
Dane Techniczne:
Rok: 2008
Przebieg: 5 800km
Kolor: Czarny
Szczegóły i usterki:
-opony, stan dobry
-hamulce, przedni nadal żyleta, tylni praktycznie brak, szczeka do wymiany
- lagi, amortyzatory, stan bardzo dobry, brak wycieków
-silniczek pracuje jak zegareczek :P, od nowości na full syntetyk
-przekładnia pracuje dobrze, ale jak to w chińskich występuje turbo-dziura :P
-dozownik oleju działa
-gaźnik dobry, poprawnie wyregulowany
-przełączniki działają
-brak szlifów, wywrotek, gleb :D, więc karoseria jest w bardzo dobrym stanie
-wydech nie przepalony
Usterki:
-Spalona żarówka mijania, 1z2 :P (drogowe świecą oba)
-nie ma stopu w przednim hamulcu
-poważne problemy ze stacyjką, często nie pala się zegary, zapłon jest, silnik można odpalić, ale walczę z tym problemem, jak się nie uda to kupie nową
-bardzo brudna obudowa przekładni, z plamami (nie da się umyć)

Zdjęć na razie nie dodaje, bo musiał bym go ładnie umyć itp :D
Także na ile możecie go wycenić, bo na allegro jest duży rozrzut cenowy
Pozdrawiam

z 1500zł.

Dużo też zależy od tego w jakim rejonie mieszkasz. No, ale ogólnie duże skutery są w cenie. Jakbyś naprawił tą stacyjkę to byś może nawet i więcej niż 1500zł. W każdym razie trzeba się cenić. Dobrze opisać aukcję i wgl. "Marketing" to podstawa. Z racji tego, że to duży skuter to pewnie się ktoś skusi, pewnie jakiś laik, no. ale najpierw musisz wystawić ;).

Masz rację, Ryglos, ale mam okazję sprzedania skutera osobie z rodziny, i nie chcę z niej zbytno zdzierać kasy, abym nie stracił prawie 100% kupca :D Wstępnie dogadaliśmy się na 1600zł, tranzakcja ma dojść do skutku w marcu przyszłego roku. (Ale wiadomo ze do marca jest jeszcze sporo czasu, dlatego ta cena nie jest ostateczna) Także...co sądzicie kwocie 1600zł???

Dość dobrze znam tą sytuację ;D Ja swojego za 1500zł nie puściłem ;D Myślę, że cena będzie ok ;) Tym bardziej, że masz tam kilka mankamentów.