Kingway coliber

Witam , wiec zmieniłem w moim skuterze sprzęgło i wariator nowy pasek
jedzie mi tylko 50 km i nie może wejść na wysokie obroty
pomocy !!

rolki w wariatorze zapewne. nie napisałes z czego na co zmieniłeś wiec tyle w temacie można wymyślić.

sprzegło to jakies chinski , pasek gates , waraitor tez chinski
rolki założyłem stare

no to masz "jakiś" problem. wciąż stawiam na to że stare rolki do nowego wariatora albo nie pasują albo są za ciężkie

obstawiam zle załozony pasek miałem kiedys podobny problem przy wymianie paska załozyłem go odwrotnie znaczy strzałka i kierunkiem ruchu paska w druga strone skuter sie nie wkrecał miał objawy slizgania sie i max 40 na godzine

mam stare rolki 6g a nowe 8g lzejszych nie było , tylko że na pasku niema żadnego znaku

erem1998 napisał:

mam stare rolki 6g a nowe 8g lzejszych nie było , tylko że na pasku niema żadnego znaku

to jest mało ważne jaki masz stare rolki a jakie masz nowe rolki o ile zmieniłeś wariator na inny typ/model/wersje. W każdym zagrają inne rolki. Te 8gr do tego nowego są ewidentnie zbyt ciężkie a jeżeli to identyczny wariator jak poprzedni to są na 222% zbyt ciężkie.
Zakładając że przynajmniej pasek masz IDENTYCZNY rozmiarowo jak poprzedni to musisz wyregulować wariator rolkami. Jak pasek nie ma znaku to zakłada się go zwyczajowo napisami do siebie - tak abyś mógł je normalnie czytać.

dzieki za pomoc , pobawię sie z dopasowaniem rolek