Kingway COliber wjechałem w dziure

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Kingway COliber wjechałem w dziure

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Lukario Lukario 6 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Krzysio
    Krzysio
    Użytkownik

Witam dzisiaj jeździłem dość długo i kiedy wracałem wjechałem z prędkościa 40km/h w dziure o głębokości ok. 25 cm zatrzymałem się, obejrzałem cały skuter podwozie (plastiki) nie ma uszkodzeń, kierownica chyba prosta, tylko błotnik się odkręcił troche, ale jade z 5km i nagle jak przyśpieszam to czuje jakby taką zmiane biegów z 30km/h na 40km/h tak na sekunde go zamula i jedzie dalej i linka od paliwa zaczęła wariować czasami pokazuje brak paliwa a czasami pełno.
    Czuje też odrobinkę jak by skuter troche skręca w prawo ale nie wiem po czym poznać czy koło jest wygięte (możliwe że to złudzenie)?
    Co się mogło stać czy coś się uszkodziło?
    Wielkie THX za odp

Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

mogły się jakieś kabelki poluzować,linka gazu może się jakimś cudem przycięła,najlepiej wszystko na spokojnie sobie posprawdzaj, jeśli puścisz kierownicę podczas jazdy i zobaczysz,że cię znosi to raczej coś jest nie tak, na pocieszenie powiem ci,że niektóre chińczyki są krzywe fabrycznie 😀

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie