Kingway Coliber nie odpala

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Kingway Coliber nie odpala

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe 92krystian 92krystian 7 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Maraa55
    Maraa55
    Użytkownik

Witam. Mam taki o to problem : Nie używałem skutera już ponad rok ( stal cały czas w blaszanym garazu ) no i ostatnio próbowałem go odpalić ale nawet nie drgnął. Wymieniłem świece, spuścilem starą benzynę i olej(skuter 4T), wymieniłem też akumulator. No i ponownie próbowałem odpalić ale nic z tego. Nie wiem co zrobić żeby skuter odpalił więc piszę tutaj. Czekam na jakieś porady.

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

odpalałes z kopa? jak nie to kop (nawet kilkadziesiąt razy) w końcu odpali.

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe 92krystian
    92krystian
    Użytkownik

Zobacz czy paliwo doszło do gaźnika, jak coś to możesz ściągnąć na chwile wężyk który otwiera zawór z paliwem i pociągnąć kilka razy.

Zdjęcie profilowe Grzesiek
    Grzesiek
    Użytkownik

możesz dac trochę paliwa strzykawką na tłok potem wkrecic swiece i kopac , powinien zapalic 😉

Jesteś z Włocławka lub okolic ?
    Nie masz z kim jeździc ?
    Znajdź nasz na facebooku i dołącz do naszej grupy !

Moto myszy z Marsa

Zdjęcie profilowe Maraa55
    Maraa55
    Użytkownik

gregi240595 napisał:

możesz dac trochę paliwa strzykawką na tłok potem wkrecic swiece i kopac , powinien zapalic 😉

Możesz powiedzieć dokładniej jak to zrobić ? gdzie ten tłok się znajduje bo troche zieolny w tym jestem..

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe 92krystian
    92krystian
    Użytkownik

Wstrzykujesz paliwo w tym miejscu gdzie znajduje się świeca. Przykręcasz świece i kręcisz do skutku.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie