Kingway coliber nie odpala

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Kingway coliber nie odpala

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe romet727p10 romet727p10 7 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Krzysio
    Krzysio
    Użytkownik

Witam od 2 tygodni mam kingway coliber 4T classic. Jeździłem nim przez te dwa tygodnie i nic się nie działa (palił z kopa i z rozrusznika), aż dzisiaj go wyciągam z garażu jade kawałek zatrzymałem się wyłączyłem i poszedłem do sklepu wracam i nic z rozrusznika nic i z kopa to samo (10 kopnięć) , zapchałem go do domu rozebrałem i patrze świeca zalana :O , wysuszyłem nie ma iskry to pojechałem kupiłem nową, zakładam i nagle 2 kop i odpala :), jadę z 1 km staje, a on traci obroty i się wyłącza :(, zapchałem do domu i nic wszystko niby ok (świeca wymieniona, akumulator naładowałem) a nie chcę odpalić z rozrusznika, a z kopa waliłem ze 15 razy i też nic.
    Nie wiem co mam zrobić nie wiem czy mam kopać bo boję się że się zaleje.
    Wielkie dzięki za odp 🙂

Zdjęcie profilowe romet727p10
    romet727p10
    Użytkownik

Spróbuj tak jak ja odpalam swojego gdy nie chce odpalic 😀 – kręce manetką do oporu 5-7 razy i odpala od strzala :d

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie