Kingway coliber nie odpala

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Kingway coliber nie odpala

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe romet727p10 romet727p10 8 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #84609 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Krzysio
  Krzysio
  Użytkownik
  • Postów: 6

  Witam od 2 tygodni mam kingway coliber 4T classic. Jeździłem nim przez te dwa tygodnie i nic się nie działa (palił z kopa i z rozrusznika), aż dzisiaj go wyciągam z garażu jade kawałek zatrzymałem się wyłączyłem i poszedłem do sklepu wracam i nic z rozrusznika nic i z kopa to samo (10 kopnięć) , zapchałem go do domu rozebrałem i patrze świeca zalana :O , wysuszyłem nie ma iskry to pojechałem kupiłem nową, zakładam i nagle 2 kop i odpala :), jadę z 1 km staje, a on traci obroty i się wyłącza :(, zapchałem do domu i nic wszystko niby ok (świeca wymieniona, akumulator naładowałem) a nie chcę odpalić z rozrusznika, a z kopa waliłem ze 15 razy i też nic.
  Nie wiem co mam zrobić nie wiem czy mam kopać bo boję się że się zaleje.
  Wielkie dzięki za odp 🙂

  #84613 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe romet727p10
  romet727p10
  Użytkownik
  • Postów: 471

  Spróbuj tak jak ja odpalam swojego gdy nie chce odpalic 😀 – kręce manetką do oporu 5-7 razy i odpala od strzala :d

   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Kingway coliber nie odpala
Informacje o Tobie: