Kingway coliber

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #199309 Reply
    erem1998
    Użytkownik
    • 3

Witam , wiec zmieniłem w moim skuterze sprzęgło i wariator nowy pasek
    jedzie mi tylko 50 km i nie może wejść na wysokie obroty
    pomocy !!

#199310 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

rolki w wariatorze zapewne. nie napisałes z czego na co zmieniłeś wiec tyle w temacie można wymyślić.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

#199311 Reply
    erem1998
    Użytkownik
    • 3

sprzegło to jakies chinski , pasek gates , waraitor tez chinski
    rolki założyłem stare

#199315 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

no to masz „jakiś” problem. wciąż stawiam na to że stare rolki do nowego wariatora albo nie pasują albo są za ciężkie

#199338 Reply
    Kodi
    Użytkownik
    • 9

obstawiam zle załozony pasek miałem kiedys podobny problem przy wymianie paska załozyłem go odwrotnie znaczy strzałka i kierunkiem ruchu paska w druga strone skuter sie nie wkrecał miał objawy slizgania sie i max 40 na godzine

#199342 Reply
    erem1998
    Użytkownik
    • 3

mam stare rolki 6g a nowe 8g lzejszych nie było , tylko że na pasku niema żadnego znaku

#199349 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

erem1998 napisał:

mam stare rolki 6g a nowe 8g lzejszych nie było , tylko że na pasku niema żadnego znaku

to jest mało ważne jaki masz stare rolki a jakie masz nowe rolki o ile zmieniłeś wariator na inny typ/model/wersje. W każdym zagrają inne rolki. Te 8gr do tego nowego są ewidentnie zbyt ciężkie a jeżeli to identyczny wariator jak poprzedni to są na 222% zbyt ciężkie.
    Zakładając że przynajmniej pasek masz IDENTYCZNY rozmiarowo jak poprzedni to musisz wyregulować wariator rolkami. Jak pasek nie ma znaku to zakłada się go zwyczajowo napisami do siebie – tak abyś mógł je normalnie czytać.

#199364 Reply
    erem1998
    Użytkownik
    • 3

dzieki za pomoc , pobawię sie z dopasowaniem rolek

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Kingway coliber
Twoje informacje:

Back to top button