! Forum Skutery Kingway coliber

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe erem1998 erem1998 4 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe erem1998
    erem1998
    Użytkownik

Witam , wiec zmieniłem w moim skuterze sprzęgło i wariator nowy pasek
    jedzie mi tylko 50 km i nie może wejść na wysokie obroty
    pomocy !!

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

rolki w wariatorze zapewne. nie napisałes z czego na co zmieniłeś wiec tyle w temacie można wymyślić.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    erem1998
    Użytkownik

sprzegło to jakies chinski , pasek gates , waraitor tez chinski
    rolki założyłem stare

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no to masz „jakiś” problem. wciąż stawiam na to że stare rolki do nowego wariatora albo nie pasują albo są za ciężkie

Kodi
    Użytkownik

obstawiam zle załozony pasek miałem kiedys podobny problem przy wymianie paska załozyłem go odwrotnie znaczy strzałka i kierunkiem ruchu paska w druga strone skuter sie nie wkrecał miał objawy slizgania sie i max 40 na godzine

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    erem1998
    Użytkownik

mam stare rolki 6g a nowe 8g lzejszych nie było , tylko że na pasku niema żadnego znaku

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

erem1998 napisał:

mam stare rolki 6g a nowe 8g lzejszych nie było , tylko że na pasku niema żadnego znaku

to jest mało ważne jaki masz stare rolki a jakie masz nowe rolki o ile zmieniłeś wariator na inny typ/model/wersje. W każdym zagrają inne rolki. Te 8gr do tego nowego są ewidentnie zbyt ciężkie a jeżeli to identyczny wariator jak poprzedni to są na 222% zbyt ciężkie.
    Zakładając że przynajmniej pasek masz IDENTYCZNY rozmiarowo jak poprzedni to musisz wyregulować wariator rolkami. Jak pasek nie ma znaku to zakłada się go zwyczajowo napisami do siebie – tak abyś mógł je normalnie czytać.

erem1998
    Użytkownik

dzieki za pomoc , pobawię sie z dopasowaniem rolek

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie