Kingway Cobus warto kupić ?

Witam.

Jestem tutaj nowy i mam pytanie.

Czy warto kupić 3 letniego kingwaya cobus z przebiegiem 5800 za 1,5 tyś zł ? do wymiany tylko akumulator . nie był katowany. jeździł nim koleś 55 lat .

prosze o odpowiedz :)

nie warto za 1500zł można kupić nowego Torosa F16 albo troche dołożyc i Kupić Zumico GR200 lub Toros ElClassico

Tak samo jak wyżej. Za tą cene wyrwiesz dużo lepszy skuter niż cobus. Kto jeździł skuterem nie ma tak duże znaczenia bo ja mam 17 lat zrobiłem skuterem już 8200km i zmieniłem tylko tlok i cylek dla zwiekszenia mocy (oczywiście nie wliczam oleju i tych wszystkich rzeczy zwiazanych z eksploatacja). Liczy się kto jak dba o skuter;-) Wracając to jestem pewny, że za te pieniądze znajdziesz coś lepszego ;-) Zawsze możesz poszukać i dodać jaieś linki ktoś się napewno wypowie ;-)

Bo jak jezdził 55 letni facet to znaczy że nie był katowany na katowanie nie ma ograniczenia wieku i ten skuter nie jest wart tych pieniędzy

dołuz jeszczę 500 zł i kup sobie jak chcesz używke to jakąs apke albo cus innego bo to nie warte grosza albo jak kolega wyzej torosa F16 ma bardzo dobrą opinie moze warto kupic

W mojej wsi jeden gość chyba coś koło 50 lat jeździ jakimś Routerem z marketu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie przekraczał o tak na oko kilkanaście kilogramów dopuszczalnej ładowności skutera a nog musi wychylać za pokład bo mu się nie mieszczą :D. Zależy kto jak jeździ. Są i ściganci po 50 którzy pałują jak mogą. Nie znam takich, ale wiem że się zdarzają :).

Lepiej byłoby dla ciebie kupić Torosa F16 z jakiegoś Reala, czy Tesco. Skuterek jest całkiem spoko. Jeździ i pierdzi - czyli robi to czego oczekuje się od skutera :).