Kingway Cobus warto kupić ?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #72446 Reply
    imoq
    Użytkownik
    • 7

Witam.

Jestem tutaj nowy i mam pytanie.

Czy warto kupić 3 letniego kingwaya cobus z przebiegiem 5800 za 1,5 tyś zł ? do wymiany tylko akumulator . nie był katowany. jeździł nim koleś 55 lat .

prosze o odpowiedz 🙂

#72454 Reply
    Fubu2PL
    Użytkownik
    • 19

nie warto za 1500zł można kupić nowego Torosa F16 albo troche dołożyc i Kupić Zumico GR200 lub Toros ElClassico

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#72456 Reply
    Cwabiak
    Użytkownik
    • 6

Tak samo jak wyżej. Za tą cene wyrwiesz dużo lepszy skuter niż cobus. Kto jeździł skuterem nie ma tak duże znaczenia bo ja mam 17 lat zrobiłem skuterem już 8200km i zmieniłem tylko tlok i cylek dla zwiekszenia mocy (oczywiście nie wliczam oleju i tych wszystkich rzeczy zwiazanych z eksploatacja). Liczy się kto jak dba o skuter;-) Wracając to jestem pewny, że za te pieniądze znajdziesz coś lepszego 😉 Zawsze możesz poszukać i dodać jaieś linki ktoś się napewno wypowie 😉

#72457 Reply
    guliwer55
    Użytkownik
    • 28

Bo jak jezdził 55 letni facet to znaczy że nie był katowany na katowanie nie ma ograniczenia wieku i ten skuter nie jest wart tych pieniędzy

#72656 Reply
    xdamianxx
    Użytkownik
    • 15

dołuz jeszczę 500 zł i kup sobie jak chcesz używke to jakąs apke albo cus innego bo to nie warte grosza albo jak kolega wyzej torosa F16 ma bardzo dobrą opinie moze warto kupic

#72660 Reply
    TheMiqlaq
    Użytkownik
    • 58

W mojej wsi jeden gość chyba coś koło 50 lat jeździ jakimś Routerem z marketu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie przekraczał o tak na oko kilkanaście kilogramów dopuszczalnej ładowności skutera a nog musi wychylać za pokład bo mu się nie mieszczą :D. Zależy kto jak jeździ. Są i ściganci po 50 którzy pałują jak mogą. Nie znam takich, ale wiem że się zdarzają :).

Lepiej byłoby dla ciebie kupić Torosa F16 z jakiegoś Reala, czy Tesco. Skuterek jest całkiem spoko. Jeździ i pierdzi – czyli robi to czego oczekuje się od skutera :).

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Kingway Cobus warto kupić ?
Twoje informacje:

Back to top button