Kingway cobus muli

Witam
posiadam kingawy i mam taki problem otoz ruszam skuterem to na wysookich obrotach go muli i gasnie. dopiero jak mam manetke na pol to ruszu ale sie dlugo zbiera muli go. jak juz sie ssuter rozuchula igdzie elegancko dopiero jak zwolniie ponizej 30 km/h znowu to samo muli go i sie dlugo zbiera zeby ruszyc.. czy to moze byc s[pwpdpwane tulejka w filtrze powietrza czy raczej to nie ma znaczenia. skuter byl u mechanika

regulacja gaźnika i wariator do przeglądu ale nie rozumiem - skoro na wysokich go muli to chyba powyżej tych 30 jedzie na wysokich - kiedy go nie muli. A jak zwolnisz to i obroty spadają.. wiec chyba raczej z dołu ma problem. Albo ma problem tylko ze startem choć na obroty wchodzi.
napisz coś jasniej bo tak namieszałes że w sumie mało z tego wynika.

przy ruszaniu,. jak ruszam i dam go na wysokie wtedy muli. a jak jade to jest spoko nic sie nie dzieje.. dopiero. jak zwalniam albo sie zatrzymam i ruszam to samo muli go i sie dlugo zbiea jakby mocy nie mia

tylko przy stracie tak sie dzieje i przy zwalnianiu

A co to znaczy, że muli przy zwalnianiu...?
To nie jest naturalne, że jak odpuszczasz gaz, to silnik zaczyna hamować, czyli ^muli^, aż do odczuwalnego wysprzęglenia, kiedy zaczyna się toczyć już swobodnie?

wkręca się na obroty ale nie jedzie bo się napę ślizga czy się nie wkręca i nie jedzie?

Czy się może nie wkręca, ale jedzie, bo muli jak zwalniasz... lub stoisz?
Złe mnie dopadło... Sorki :-)