Kingway Choper – Czy warto kupić?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Kingway Choper – Czy warto kupić?

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe matizek324
    matizek324
    Użytkownik

Czy lepiej kupic tego http://www.gumtree.pl/cp-motocykle-skutery/wielun/chopper-70-zarejestrowany-50-okazja-453648725 czy tego http://www.gumtree.pl/cp-motocykle-skutery/kazimierza-wielka/sprzedam-456056175 prosze o pomoc ponieważ chciałem kupić sobie coś z manualną skrzynią a motorowery mi się nie podobają
    🙂

matizek324
    Użytkownik

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    matizek324
    Użytkownik

??

Zdjęcie profilowe TheCoran10
    TheCoran10
    Użytkownik

Powiem Ci to co powiedzial Mi wujek mechanik ktory robil Benzera choppera koledze z klasy w lezacych silnikach 4T pekaja zawory i musisz caly cyl z tlokiem wymieniac wiec teoretycznie sie nie oplaca za bardzo a z okolic wielunia jest apirlia rs 50 scig kosztuje wiele wiecej bo 3,500zl ale te silniki 2T sa bardzo bardzo wytrzymale

To sa slowa mojego wujka robil przy obu w/w motorkach

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Te 4t sa mulowate, jedynka strasznie krótka, spod świateł ostatni rusza… plus że mało pali

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    matizek324
    Użytkownik

Mi ogólnie nie chodzi oto zeby ruszać pierwszy na światłach chodzi o frajde z samej jazdy.Jeździłem ostatnio Benzer 50cc i jakos mnie nie urzekło bardziej podobają mi sie chopery i jak byście mogli podrzucić jakies fajne linki z choperami dla 16 latka byłbym wdzięczny :)Wiem że jedynka jest krótka bo sam jeżdziłem.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Tylko, że nikt poważny nie zrobił tego typu sprzętu o tak małej pojemności, same chińskie wynalazki.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie