Kingway Barracuda 50 4T

Gdzie są blokady w tym skuterku? Może ktoś posiada,ile mu leci odblokowany maksymalnie? Chodzi o wersję 4T.

Ten skuter był produkowany tylko w wersji 2T, więc to nie jest możliwe. Chyba, że to jakaś wersja limitowana, tak jak te quantumy, też kilka było. Ale wątpię, bo na internecie nic nie ma o tym skuterze w 4T.

Jak u mnie na osiedlu chlopaczek ma wlasnie 4T.

Może się coś chłopaczkowi pomyliło ;)
Nie no, nie robię przecież sobie z Ciebie żartów czy coś. Wpisz sobie w google: Kingway Barracuda 4T, nic Ci nawet nie wyskoczy sensownego, gdzie by pisało, że istniał taki model, choćby ślad po nim, nic ;/ Według mnie albo mu się coś pomyliło, albo to jest jakaś przeróbka, a nie oryginalny silnik barracudy. Poza tym pomyśl, nie opłacało by im się montować silnika 4T do 50ccm o masie 108kg. Chociaż, powiem Ci, że zostało wypuszczonych kilka quantum'ów w wersji 4T: http://allegro.pl/skuter-zipp-quantum-4t-kufer-tarnowsie-gory-i1755066584.html

Kingway'a barracudy nie ma w wersji 4T, tłumnik ma wyglądający jak sportowy czy zwykła puszka?, jeśli ma dozownik pod kanapą to na bank 2T

Nie ma dozownika,tłumik zwykła puszka

Może to jest Kingway Condor 4T

tak mi się wydaje, mówiłeś wczoraj, że ma kufry boczne w kolorze nadwozia, czyli w zielonym, to by się zgadzało :)

W barracudach były montowane zawsze tłumiki sportowe, czyli przeróbka czy coś nie możliwa.
Być może to jest Condor, który bardziej wygląda jak quantum starszy czy jeszcze jeden był taki w 4T, ale zapomniałem jak się nazywa.
Nie porównujcie barracudy do condora, bo barracuda ładniejsza ;P

Mi się w condorze ten zielony lakier podoba :D

Barracudy też w identycznym kolorze były produkowane. Były niebieskie, właśnie takie zielone i czerwone jak ja mam. W salonie miałem do wyboru albo czerwonego, albo zielonego, ale zdecydowałem się na czerwony bo bardziej mi pasuje ;)

Dokładnie, zapewne mu się pomylił z innym, a barracuda jest w 3 kolorach, zielony,niebieski, czerwony. Ja mam akurat czerwony ale przymierzam się na przemalowanie na zielony ale taki ten ładny z palety Kawasaki Ninja ;d

Jak widziałem dziś go i ma napis z boku barracuda i taki tłumik jak condor.

No to zwróć uwagę na lampy. Otóż się one bardzo różnią w tych modelach. Zobacz na necie jak który ma i potem na żywo zobacz.

Okazało się że to Kingway Condor,taki jak na zdjęciu parę postów wyżej.

Mój Motobi sowa 2006 4t pojemność 60 ccm wyciąga ok 80 dych także one nie są takie złe,a to czy to Condor,fonero to nie ma róźnicy,chyba że plastki inne

80 dych to prawie jak samolot ;)

:) ale to wszystko na markowych częściach

condor,fonero,sowa,barracuda to te same plastiki, tylko troszkę różniące się silnikiem

P_A_T napisał:

condor,fonero,sowa,barracuda to te same plastiki, tylko troszkę różniące się silnikiem

Ciekawe z której strony...

Co masz na myśli?