Kingway Barracuda 50 4T

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    HugoBoss
    Uczestnik

Gdzie są blokady w tym skuterku? Może ktoś posiada,ile mu leci odblokowany maksymalnie? Chodzi o wersję 4T.

a123659
    Uczestnik

Ten skuter był produkowany tylko w wersji 2T, więc to nie jest możliwe. Chyba, że to jakaś wersja limitowana, tak jak te quantumy, też kilka było. Ale wątpię, bo na internecie nic nie ma o tym skuterze w 4T.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

HugoBoss
    Uczestnik

Jak u mnie na osiedlu chlopaczek ma wlasnie 4T.

a123659
    Uczestnik

Może się coś chłopaczkowi pomyliło 😉
    Nie no, nie robię przecież sobie z Ciebie żartów czy coś. Wpisz sobie w google: Kingway Barracuda 4T, nic Ci nawet nie wyskoczy sensownego, gdzie by pisało, że istniał taki model, choćby ślad po nim, nic ;/ Według mnie albo mu się coś pomyliło, albo to jest jakaś przeróbka, a nie oryginalny silnik barracudy. Poza tym pomyśl, nie opłacało by im się montować silnika 4T do 50ccm o masie 108kg. Chociaż, powiem Ci, że zostało wypuszczonych kilka quantum’ów w wersji 4T: http://allegro.pl/skuter-zipp-quantum-4t-kufer-tarnowsie-gory-i1755066584.html

P_A_T
    Użytkownik

Kingway’a barracudy nie ma w wersji 4T, tłumnik ma wyglądający jak sportowy czy zwykła puszka?, jeśli ma dozownik pod kanapą to na bank 2T

HugoBoss
    Uczestnik

Nie ma dozownika,tłumik zwykła puszka

madi
    Uczestnik

Może to jest Kingway Condor 4T

tak mi się wydaje, mówiłeś wczoraj, że ma kufry boczne w kolorze nadwozia, czyli w zielonym, to by się zgadzało 🙂

a123659
    Uczestnik

W barracudach były montowane zawsze tłumiki sportowe, czyli przeróbka czy coś nie możliwa.
    Być może to jest Condor, który bardziej wygląda jak quantum starszy czy jeszcze jeden był taki w 4T, ale zapomniałem jak się nazywa.
    Nie porównujcie barracudy do condora, bo barracuda ładniejsza ;P

madi
    Uczestnik

Mi się w condorze ten zielony lakier podoba 😀

a123659
    Uczestnik

Barracudy też w identycznym kolorze były produkowane. Były niebieskie, właśnie takie zielone i czerwone jak ja mam. W salonie miałem do wyboru albo czerwonego, albo zielonego, ale zdecydowałem się na czerwony bo bardziej mi pasuje 😉

P_A_T
    Użytkownik

Dokładnie, zapewne mu się pomylił z innym, a barracuda jest w 3 kolorach, zielony,niebieski, czerwony. Ja mam akurat czerwony ale przymierzam się na przemalowanie na zielony ale taki ten ładny z palety Kawasaki Ninja ;d

HugoBoss
    Uczestnik

Jak widziałem dziś go i ma napis z boku barracuda i taki tłumik jak condor.

a123659
    Uczestnik

No to zwróć uwagę na lampy. Otóż się one bardzo różnią w tych modelach. Zobacz na necie jak który ma i potem na żywo zobacz.

HugoBoss
    Uczestnik

Okazało się że to Kingway Condor,taki jak na zdjęciu parę postów wyżej.

kava93
    Użytkownik

Mój Motobi sowa 2006 4t pojemność 60 ccm wyciąga ok 80 dych także one nie są takie złe,a to czy to Condor,fonero to nie ma róźnicy,chyba że plastki inne

madi
    Uczestnik

80 dych to prawie jak samolot 😉

kava93
    Użytkownik

🙂 ale to wszystko na markowych częściach

P_A_T
    Użytkownik

condor,fonero,sowa,barracuda to te same plastiki, tylko troszkę różniące się silnikiem

a123659
    Uczestnik

P_A_T napisał:

condor,fonero,sowa,barracuda to te same plastiki, tylko troszkę różniące się silnikiem

Ciekawe z której strony…

P_A_T
    Użytkownik

Co masz na myśli?

a123659
    Uczestnik

Widziałeś przednie reflektory w barracudzie? No właśnie, w barracudzie są inne niż w sowie, ince street, quantumie starszym, condorze, fonero itd… W tamtych skuterach są inne, a barracuda ma chyba inne, bo inaczej wyglądają z bliska, czy chociaż na zdjęciu zobaczyć.

P_A_T
    Użytkownik

Reflektory się różnią, o tym wiem, ale innej różnicy nie zauważyłem, i ta owiewka na kierownicy się różni bo barracuda ma kierunkowskazy u dołu

a123659
    Uczestnik

No właśnie, więc cała przednia czacha już nie podchodzi. Reszta chyba taka sama, ale nie jestem pewien.

kava93
    Użytkownik

może i reflektory inne co nie zmienia faktu że pierwsze Sowy z 2005r. były nie do zajechania i bardziej dynamiczne.Wiem bo nastukałem motobi 29 tyś i tylko wario poszło

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button