Kingway Barracuda 2T, problem ze sprzęgłem wpada do środka, trze o pokrywę oleju

Chłopaki,(dziewczyny).
Mam, problem ze sprzęgłem, wymieniłem je na nowe, gdy przejechałem może z 20km zacząłem od czuwać jakieś dziwne wiry, hamował mi na wolnych obrotach gdy puszczałem gaz, jak zdjąłem pokrywę wariatora i odkręciłem sprzęgło to okazało się ze ta cała nie wiem co to jest tulejka czy coś na tym właśnie wisi(nakłada się na to) sprzęgło i to wchodzi mi do środka tam gdzie jest przenoszony napęd, i mogę to także wyciągnąć do pewnego momentu, i chciałbym zadać pytanie czy tam powinna być jakaś blokada czy to po prostu się już zużyło ? Proszę o pilne odpowiedzi skuter mi pomaga w dotarciu do szkoły potrzebuje go !

Hiszpaan napisał:

Chłopaki,(dziewczyny).
Mam, problem ze sprzęgłem, wymieniłem je na nowe, gdy przejechałem może z 20km zacząłem od czuwać jakieś dziwne wiry, hamował mi na wolnych obrotach gdy puszczałem gaz, jak zdjąłem pokrywę wariatora i odkręciłem sprzęgło to okazało się ze ta cała nie wiem co to jest tulejka czy coś na tym właśnie wisi(nakłada się na to) sprzęgło i to wchodzi mi do środka tam gdzie jest przenoszony napęd, i mogę to także wyciągnąć do pewnego momentu, i chciałbym zadać pytanie czy tam powinna być jakaś blokada czy to po prostu się już zużyło ? Proszę o pilne odpowiedzi skuter mi pomaga w dotarciu do szkoły potrzebuje go ! Możliwe że o czymś zapomniałem gdy go wymieniałem trzeba tam coś jeszcze nakładać, czy od razu samo sprzęgło.??