Kingwaj nie odpala

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    wlod2007
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

Witam wszystkich.Jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość.
    Posiadam skuter marki Kingway i mam duży problem.Wczoraj podczas jazdy zaczął głośniej chodzić (pierdział) i stracił moc,mogłem jechać max 40km/h.Po chwili coś chrupnęło i silnik zgasł,i nie idzie go odpalić.Co to może być z góry dziękuję za odpowiedź.

CzechuXX
    Użytkownik
    • 7
    • 196Postów:

Świece sprawdziłeś?

wlod2007
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

Świec nie sprawdzałem,ponieważ on kręci ale nie chwyta a poza tym jak pisałem coś chrupnęło i zaczął głośniej ,,pierdzieć” i stanął.

CzechuXX
    Użytkownik
    • 7
    • 196Postów:

W moim odkręcenie świecy zajmuje 3 min więc też to polecam na początek…
    Miałem podobny przypadek tylko, że zaczął inaczej chodzić i zgasł… Nie mogłem odpalić… Gdy dobrałem się do świecy zauważyłem, że jest cała w tym czymś od za bogatej mieszanki… Po wyczyszczeniu odpalił…

a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

A to silnik 2T? Jak 2T to olej w zbiorniku Ci się być może skończył.

CzechuXX
    Użytkownik
    • 7
    • 196Postów:

Jak się kończy to piszczy bardzo głośno więc to chyba raczej niemożliwe 🙂

a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

Nie zawsze piszczy. Mi np. zgrzytło i skuter zgasł. Co ma związane piszczenie z olejem?

CzechuXX
    Użytkownik
    • 7
    • 196Postów:

U mnie jest czujnik, który przy niskim stanie oleju uruchamia piszczenie ostrzegawcze w celu uzupełnienia oleju…

a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

Aha, o to piszczenie Ci chodziło. Dziwiłem się jakim sposobem brak smarowania może wywoływać piszczenie. Nie wszystkie skutery to mają. Ja np. nie mam.

CzechuXX
    Użytkownik
    • 7
    • 196Postów:

Ciekawe, że aż takie różnice w ich były…

romet727p10
    Użytkownik
    • 51
    • 471Postów:

hyyyym czyżby zatarcie?? może pierścienie lub wał?? powiedz jaki model tego kingwaya

wlod2007
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

Witam.Jest to Kingway Chinaboy mam przejechane 1000km. więc jest jeszcze na dotarciu i posiada gwarancję.Myślę,że coś się chyba urwało i stąd ten stukot po czy skuter stanął.Jesli chodzi o olej to ma ful sprawdzałem,nie wiem kiedy rodzice zawiozą go na serwis,więc postanowiłem sam się dowiadzieć za pośrednictwem forum co może być przyczyną awarii.Może jeszcze jakieś sugestie!

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button