Kilka pytań związanych z Rometem rr50

Witam! Kupiłem nie tak dawno Rometa rr 50 i mam do was kilka pytań.

Gdzie posiada on blokadę?
Czy opłaca się go przerabiać na 110 i czy zwiększy to jego prędkość? Jeżeli tak to mniej więcej o ile.(Obecnie z blokada udało mi się nim osiągąć maksymalnie ok. 50-55 km/h)
Co dokładnie wymienia się podczas przerabiania motoroweru?

Pytam o przeróbkę, bo zależy mi na zwiększeniu jego predkości gdyż nie wystarcza mi jego obecna ;c

Jak na dotarciu pałujesz to pojeździ...

Gdzie posiada on blokadę?

W kilku miejscach

Czy opłaca się go przerabiać na 110

Nie opłaca sie ponieważ na tym nie zrobisz. Chyba że wygrasz od kogoś kase.To wtedy sie opłaca

i czy zwiększy to jego prędkość?

Jeżeli podniesieszmoc to zapene tak

Jeżeli tak to mniej więcej o ile.

Proporcjonalnie do tego ile mocy dodasz.

(Obecnie z blokada udało mi się nim osiągąć maksymalnie ok. 50-55 km/h

Gratuluje. Każdemu z blokada sie tyle udaje.Rozumiesz znaczenie słowa BLOKADA PRĘDKOŚCI?

Co dokładnie wymienia się podczas przerabiania motoroweru?

Co chcesz i co musisz. Wały, cylindry łożyska, uszczelniacze, przełożenia, gaźniki, moduły, koła, hamulce opony... lista ma tylepozycji ileczęści w skuterze

Wombat napisał:

Gdzie posiada on blokadę?

W kilku miejscach

Czy opłaca się go przerabiać na 110

Nie opłaca sie ponieważ na tym nie zrobisz. Chyba że wygrasz od kogoś kase.To wtedy sie opłaca

i czy zwiększy to jego prędkość?

Jeżeli podniesieszmoc to zapene tak

Jeżeli tak to mniej więcej o ile.

Proporcjonalnie do tego ile mocy dodasz.

(Obecnie z blokada udało mi się nim osiągąć maksymalnie ok. 50-55 km/h

Gratuluje. Każdemu z blokada sie tyle udaje.Rozumiesz znaczenie słowa BLOKADA PRĘDKOŚCI?

Co dokładnie wymienia się podczas przerabiania motoroweru?

Co chcesz i co musisz. Wały, cylindry łożyska, uszczelniacze, przełożenia, gaźniki, moduły, koła, hamulce opony... lista ma tylepozycji ileczęści w skuterze

W jakich miejscach posiada blokade ? Mówiąc o przerabianiu go, mialem na mysli przeróbke na 110 a nie ogólny tuning :) Nie rozumiem tego zdania "Nie opłaca sie ponieważ na tym nie zrobisz" Wytłumacz mi je :)

nie mam siły. Musisz sam do tego dojść. Albo poszukać w google definicji słowa "opłacalność"

Proszę w dalszym ciągu o odpowiedz na pytania gdyż od tej osoby nic się nie dowiedziałem :)

Coś słabo ogarniasz...
Edit: Rozumiem, że decydując się na przeróbki masz świadomość, że jest to niezgodne z prawem, że nie będzie Cię chroniło ubezpieczenie OC i że będziesz jeździł bez uprawnień?

Mam uprawnienia do jazdy dlatego pisze o przerobce :)

A do jakiej jazdy masz uprawnienia, jeśli to nie tajemnica?

Nadal czekam na odpowiedzi :)