Kilka pytań o ROMET 727 ECO - m.in blokady, zwiekszenie predkości

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Kilka pytań o ROMET 727 ECO - m.in blokady, zwiekszenie predkości

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kajoj Kajoj 8 lata temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #67664 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Matt_at
    Matt_at
    Użytkownik

Witam, posiadam skuter romet 727 eco
    Przebieg 3800 km
    Obecnie skuterek ładnie hula ale zaczynam robić coraz większe traski i chciałbym go troszke „przyspieszyć”
    W chwili obecnej v-max to 60 max, satysfakcjonowałoby mnie ok 90.
    Zmiana cylindra czy tam tłoka na 80cm3 to tak jak dla mnie ostateczność – może znacie inne sposoby aby go w miarę przyspieszyć – no chyba że sie nie da.

Z blokad – wykreciłem blokadę na gaźniku. w Romecie twierdzą że na module blokady nie ma choć te w internecie są sprzedawane i wyraźnie jest napisane że MODUŁ ODBOKOWANY – cokolwiek to znaczy.

mój budżet to max 400 zł

Proszę nie pisać wymień skuter czy coś bo ten egzemplarz kupiłęm okazyjnie i po pieniądzach 🙂

jeśli coś da się zrobić to napiszcie Co trzeba kupić/co wymienić i będe działał

#67667 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

1. z ciągnij blokady
    2. wariator
    3.nowy wydech
    a 90km/h nie wyciągnie max 80 może

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #67670 Odpowiedź
    Matt_at
    Użytkownik

1. z ciągnij blokady

W romecie twierdzą że wiecej blokad nie ma …

jeśli wiecie gdzie sa to powiedzcie

2. wariator

+ rolki ??

3.nowy wydech

chodzi o sportowy ??

a jeszcze pytanie czy dużo by dała zmiana cylindra i tłoka ?? ew jaki to koszt

#67825 Odpowiedź
    Matt_at
    Użytkownik

nikt nie odpowiada…. to może powiecie ( użytkownicy takiego samego modelu) ile wam „jedzie” skuter

#83767 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Modecom
    Modecom
    Użytkownik

hmm wymien moduł na odblokowany lub poszukaj słynnego kabelka (4t) wychodzacego z przekładni i go przetnij. to ci doda bardzo dużo

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #83768 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Modecom
    Modecom
    Użytkownik

hmm wymien moduł na odblokowany lub poszukaj słynnego kabelka (4t) wychodzacego z przekładni i go przetnij. to ci doda bardzo dużo

#83777 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

ja też mam zamiar niedługo kupić moduł, ale taki którego nikt na tym forum nie posiada, a mianowicie już nie długo w warszawie na ulicy gdeckiej , będą takowe moduły, wg mnie najlepsze bo mają kabel usb do komputera i będzie można sobie zaprojektować własną mapę zapłonu, a to oznacza, że będzie można nim łatwo zwiększyć moc i obroty silnika np wydusić 12000 rpm w 4T to dla niego żaden problem, a te moduły za 40 zł to zwykłe odblokowane moduły nie mające nic wspólnego z tuningiem, moduł który mnie interesuje na początku będzie kosztował coś koło 100 zł,tak mówił mi właściciel sklepu, uwaga! to nie jest reklama, ja ich nie sprzedaję, jestem jedynie zainteresowany takim modułem, i chyba go sobie sprawię.

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    #86110 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kajoj
    Kajoj
    Użytkownik

W sparwie rometa
    ja posiadam rometa 727 tylko ze premium 10. Po prostej licie 65km/h w porywach do 70km/h. z góry szedł 80km/h.
    w tej chwili docieram 72ccm.
    A jezeli wymieniasz cylinder na wiekszy wymien tez glowice, ona duzo daje, a silnik niebedzie sie meczyl

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
Odpowiedz do: Kilka pytań o ROMET 727 ECO - m.in blokady, zwiekszenie predkości
Informacje o Tobie: