Kilka pytań dotyczących rejestracji

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Mam następujący problem:
    Kupiłem od kolegi motor 50cc. Chcialbym go zarejestrować, lecz w tym kłopot, że nie był on rejestrowany 🙄 … Pytanie brzmi czy jest możliwość zarejestrowania takiego pojazdu i jak taka procedura by wyglądałaż? Tzn. czy trzeba robić jakiś przegląd, jakie trzeba posiadać dokumentył? Za pomoc z góry dzx.

Anonim
    Gość

Czyli że jest z zagranicy? Jesli tak to dział Ogólne i Poradnik – Rejestracja sporwadzonego skutera

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

Nie z zagranicy nie jest… Kupiłem od koleg a on go miał tam jeszcze od kogoś… Zapomniałem dopisać 😉

Anonim
    Gość

Napisz co masz, znaczy jakie papiery, i kto jest w dowodzie rejestracyjnym zapisany. Po prostu napisz umowę kupna sprzedaży z tym gościem co jest w dowodzie i już.

Anonim
    Gość

Ten skuter od kupna w salonie nie był rejestrowany jeszcze?

Jeśli tak, to chyba zasady są takie same jak rejestracja sprowadzonego i niezarejestrowanego. Jeśli się mylę to poprawcie 😉

Anonim
    Gość

To jest tak ze kupiłem takiego paścia za 100 zł wyremontowałem go i chciałbym go zarjestrować papierów nie mam do niego żadnych… Kupiłem go od kolegi, który nie skończył 18 lat a on go kupil od jeszcze kogoś innego… Jak się go pytalem to mówił że jeszcze nie był rejestrowany…

Anonim
    Gość

Jesli nie masz papierów na niego to go nie zarejestrujesz. Jedyna opcja to kupno ramy z papierami.

Anonim
    Gość

Trzeba było od razu pisać że jest bez papierów… 😛

A co to w ogóle za skuter?

Anonim
    Gość

Raczej nie skuter a zakatowany komar ale w remoncie 😉

Anonim
    Gość

Chyba

Lifan LF125

[ Dodano: 19-02-2009, 21:58 ]
    Tak więc moto.allegro.pl i szukaj ramy z papierami.

A ja czekam na browar 😆

Anonim
    Gość

No to też mam ale to jest na chodzie i zarjestrowane tylko akurat ja na to papierów nie mam :mrgreen: Już leci 😉

Anonim
    Gość

Raczej nie opłaca się rejestrować komarka, za którego dałeś stówe, jeżeli jeszcze trzeba ramę wymieniać 😛

Anonim
    Gość

Kto wie, ramy też nie drogo chodzą. Ja ramę do motorynki sprzedałem za 200 zł. Ale motorynki stoją w cenie wysoko, tak więc do komarka powinna być tańsza, tylko że wysyłka jak coś droga.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button