Kilka pytań co do malowania bloku silnika.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Kilka pytań co do malowania bloku silnika.

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam, więc tak. Silnik małować mogę sprayem? Jeśli tak to jakimś Muszę rozpoławiać silnik żeby pomalować? Pzdr

Anonimowy

Wystarczy go umyć, odtłuścić i małować. Nie musisz go rozpoławiać ale wypadałoby go wyjąć.
    Można małować zwykłym sprejem, jednak lepiej zainwestować w produkt renomowanej firmy.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

Więc tak, myję wodą, potem benzyną ekstrakcyjną pozbywam się syfu typu olej itp. Wszystko na wyjętym z ramy, bez koła. Kapę zdjąć? Lepiej wyjdzie? Chce małować takim czymś:

http://moto.allegro.pl/item474605163_motip_lakier_do_silnikow_400_ml_5_kolorow_tuning.html

To się nadać Napisali, że jest ok, że nie schodzi od benzyny itp, więc chyba się nada… 🙄

Anonimowy

za tą cenę powinno być dobre

Anonimowy

będzie git 😉

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Też tak myślę, zaraz zamawiam 😎

Anonimowy

ten sam kupiłem i jestem bardzo z niego zadowolony jak na razie zobaczymy co będzie potem

Anonimowy

bolek182, masz fotki pomalowanego silnikaż Bym prosił 😎

Anonimowy

yy a moze by jeszcze zmatowac silnik przed malowaniem … 😆 przydał by się jeszcze jakis podkład do aluminium …

Anonimowy

No zapomniałem, matowanie na pewno, ale po co podkładł Musi być? :/

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie