Kilka pytań co do malowania bloku silnika.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Kilka pytań co do malowania bloku silnika.

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #262392 Odpowiedź

Anonimowy

Witam, więc tak. Silnik małować mogę sprayem? Jeśli tak to jakimś Muszę rozpoławiać silnik żeby pomalować? Pzdr

#262393 Odpowiedź

Anonimowy

Wystarczy go umyć, odtłuścić i małować. Nie musisz go rozpoławiać ale wypadałoby go wyjąć.
    Można małować zwykłym sprejem, jednak lepiej zainwestować w produkt renomowanej firmy.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #262394 Odpowiedź

Anonimowy

Więc tak, myję wodą, potem benzyną ekstrakcyjną pozbywam się syfu typu olej itp. Wszystko na wyjętym z ramy, bez koła. Kapę zdjąć? Lepiej wyjdzie? Chce małować takim czymś:

http://moto.allegro.pl/item474605163_motip_lakier_do_silnikow_400_ml_5_kolorow_tuning.html

To się nadać Napisali, że jest ok, że nie schodzi od benzyny itp, więc chyba się nada… 🙄

#262395 Odpowiedź

Anonimowy

za tą cenę powinno być dobre

#262396 Odpowiedź

Anonimowy

będzie git 😉

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #262397 Odpowiedź

Anonimowy

Też tak myślę, zaraz zamawiam 😎

#262398 Odpowiedź

Anonimowy

ten sam kupiłem i jestem bardzo z niego zadowolony jak na razie zobaczymy co będzie potem

#262399 Odpowiedź

Anonimowy

bolek182, masz fotki pomalowanego silnikaż Bym prosił 😎

#262400 Odpowiedź

Anonimowy

yy a moze by jeszcze zmatowac silnik przed malowaniem … 😆 przydał by się jeszcze jakis podkład do aluminium …

#262401 Odpowiedź

Anonimowy

No zapomniałem, matowanie na pewno, ale po co podkładł Musi być? :/

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
Odpowiedz do: Kilka pytań co do malowania bloku silnika.
Informacje o Tobie: