Kiłej Hurricane by Bartek__

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Kiłej Hurricane by Bartek__

Ten temat zawiera 100 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 101 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siema…

Przedstawiam wam mojego hRR z 2004 r. Kupiłem go w 25 kwietnia br. z przebiegiem niecałe 3,5 kkm . Pojeździłem chwile, byłem na kilku zlotach regionalnych… Jakoś w lipcu moje siostra zaliczyła na nim szlifa, poza rysami na plastikach uwaliła mi mocowanie wydechu przy cylku, niestety… Miałem kasę i zrobilem LC. Pompa z malagi, chłodnica z RG, cylinder z Roxa i tłok z Kiłeja. Poszła mi uszczelka pod głowicą raz, drugi. Odstawiłem to padło na 2 tygodnie.
    Później zamieniłem się pompę z Smugglerem na pasek do drugiego skutera. Później wymieniłem się z nim również za cylinder z głowicą i chłodnicę na lusterko F1, sprężynę centralną TP +22% i jakieś naklejki. Ogólnie wyszedłem na tym na plus i byłem zadowolony.
    Poskładałem go na AC i jako tako jeździł, pojeździłem pare tygodni i zatarł się tłok. Stał kilka tygodni, kilka razy próbowałem go zreanimować i nic to nie dało. Nastukałem kasę i zamówiłem u Smugglera tłok TNT i 2 nakrętki na szpilki bo się ukręciły nakrętki, a nie szpilki (naszczęście). Poskładałem i ładnie chodzi. Byłem na Mikołajach Na Moto edycja Śląsk. Dostał w pi.zde na nowym tłoku. Nie wiem jak to teraz wygląda cylinder ale powinno być wszystko ok. Dobra koniec gadania. Przechodzimy do konkretów.

Optyk:

Przedłużka IGM 4cm (kupiona za 10zł 😉 )
    Lusterko F1
    Białe odblaski.
    Białe postojówki.
    I to na razie tyle.

Mechanik:

Rolki Motoforce 4g (zmienione z seryjnych 4,5 bo zamulał na seryjnych)
    Przeciwtalerz TP Race HQ (seryjny się rozwalił i ta cholerna gwiazdka 🙄 )
    Pasek BANDO (POLECAM)

Teraz moje plany:

Optyk:

Malowanie Czarno-Żółte (będę się wzorował na tym Roxie)

Manetki Flame Żółte
    Chwytak Powietrza Czarny
    Polerki:
    -przekładni
    -prawdopodobnie lagów
    -klamek
    -pokrywki zbiorniczka płynu hamulcowego
    Kierunki LED na tył
    Żarówka XENON
    Ogólne ogarnięcie plastików itp.
    Skrócenie błotnika.
    Obicie siędzenia skają czarną i jak znajdę to zółtą.
    Jakieś naklejki itp.

Mechanik:

Ogólnie to nie mam jakichś porządnych planów co do mechaniki.
    Jakaś świeca itp.

Inne:

Nowe tulejki mocowania silnika.
    Nowa stacyjka i zamki.
    Nowa klapka wlewu paliwa.
    Ogólne doprowadzenie do go stanu używalnośći.

Fotki :

Tutaj dodaję fotkę mniej więcej jak będzie wyglądać.

Jakieś fotki z prac dodam za niedługo..

Pozdrawiam Bartek.

KOMENTOWAÆ :mrgreen:

Anonimowy

Ogólnie plany na optykę niezłe. 😀 Wygładź nadkole. Rób coś z mechaniki potem ;p Na razie dosyć dobrze się zapowiada. Ocenimy potem. Ale rozwaliło mnie to że przerobiłeś z AC na LC i potem znowu na AC xD Na moje to totalny bezsens ;p Trzymam kciuki, powodzenia :p

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

bak do kufra i wygładź nadkole i wywal ten błotnik i będzie od razu lepiej…
    Może wywal jeszcze przedni błotnik i daj foty jak to będzie wtedy wyglądać …

Anonimowy

Idź na całość i daj felgi od SR 😀 tak jak Siwy w swoim miał 😀 ogólnie to malowanie będzie ładne 😛 i mam nadzieje że świecy nie uważasz za tuning mechaniczny? ;>

Anonimowy

nieee… Daj lepiej 12″ nie 13″ bo one do hrr są stanowczo za wielkie i wygląda śmiesznie :-/

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Anonimowy

no w sumie masz Adverion, rację 😉 to daj od focusa albo Matrixa 😀

Anonimowy

mateuszpasiu napisał:

i mam nadzieje że świecy nie uważasz za tuning mechaniczny? ;>

Nie no bez przesady.

Jeśli okradnę bank albo wygram w totka to jak najbardziej zrobię full mechanik i optyk. Jednak moje finanse ograniczają do tego co opisałem. Baku do kufra wkładał nie będę bo skuter ma służyć do jazdy codziennej i kufer jest bardziej mi potrzebny. Latam także na zloty 1-2 dniowe i do tego też kufer jest potrzebny. 😆

Oczywiście nie myślcie sobie że wyobrażam sobie jakiego to Ja projektu nie robię. 😉
    Ogólnie chce wam przedstawić jak mój skuter będzie wyglądał po moich zabiegach.

Wiecie że mam felgę od focusa w garażu z oponą 12” tylną . Jednak nie mam karteru, a znowu z tym wiązą się następne koszta. Ogólnie to chciałem się w 500 zł zmieścić. Ale jeśli ktoś wie o karterach w chuj tanio do Kiłeja to proszę o PW.

Pozdrawiam Bartek __

Anonimowy

Plany jak na razie wpyte, a te kolorki od roxa boskie ; ) , a jak z osiagami powiedzą

Anonimowy

Pisz do Siwego, on sprzedaje swojego hurricane na części a miał właśnie takowe kartery jak potrzebujesz 😉

Anonimowy

On ma minarelli, a ja mam felge do Kiłeja.
    Z osiągami nie ma źle. Przy mojej wadze (120kg) idzie 65 km/h licznikowe.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 101 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie