Kierunkowskazy WK gp2 50

Bry
Taki problem mam, kiedy wlaczam kierunki to wszystkie mrugaja, przerywacz klika, jest ok, dalem tez 2-3 rozne nowe i to samo, chociaz na innym swieca sie wszystkie na raz, ale to zapewne inny rodzaj przekaznika, bo suter z tylu ma ledy a z przody zwykle zarowki, oryginalnie tak zrobione… Rozkrecilem przycisk i tam widac troszke jakby zalane bylo, ale odpialem go i dalem kable na krotko do kostki i to samo, czyli przycisk ok… Nie wiem na co dalej patrzec, czy regulator napiecia czy moze CDI? Wiem ze CDI odpowiada za swiatla, ale nie wiem czy ma cos wspolnego z kierunkami, nie chce kupowac wszystkiego pokolei, najlepiej gdzies miec od kogos i sprawdzic, ale nie mam nikogo w poblizu… Najbardziej wyglada to tak jakby gdzies kable sie stykaly i prad idzie na dwa, bo migaja ladnie, nie za szybko nie za wolna, aha i jak je wylacze to minimalnie sie zarza, czyli jakby caly czas szlo tam napiecie. Mozliwe ze skuter stal caly czas na dworze i padal deszcz, w UK leje praktycznie caly czas hehe Obawiam sie ze chyba czek amnie dobranie sie do calej instalacji i sprawdzenie ehhh Ewentualnie kupie nowa instalacje bo akurat jest na sprzedaz na ebayu, ale z drugiej strony po co kase wydawac…
Moze ktos mnie nakieruje co nastepne sprawdzic :wink:
Dzieki

Juz ogarniete, znaalzlem na ele…a. Pomoglo wyjecie zarowki z deski rozdzielczej, dziwne, ale dziala hehe