Kierunkowskaz miga tylko w jedną stronę

Witam. Mam problem dotyczący kierunkowskazów. Otóż gdy włączam kierunkowskaz w prawo to miga normalnie. Kiedy włączam w lewo nic się nie dzieje. Kiedy odwróciłem kabelki dochodzące do przycisku to kiedy włączyłem prawy kierunkowskaz zaczął działać lewy, lecz prawy przestał. Dziś wymieniłem przełącznik na nowy więc to raczej nie jego wina. Przerywacz tak samo. Co może być nie tak? Czego powinienem spróbować w mojej sytuacji ? Z góry dzięki za odp.

Super forum, 2 godziny i 0 odpowiedzi. Sami znawcy

Weź tak na spokojnie i przeczytaj co wypociłeś... ze zrozumieniem...
Myślisz, że zaspokajanie twojej ciekawości, to cel naszego życia?

Sprawdź żarówki i ewentualnie przełącznik...

PuPu napisał:

Super forum, 2 godziny i 0 odpowiedzi. Sami znawcy

Kolego, to forum działa na zasadzie charytatywnej. Nikt nie zarabia (no może poza moderatorem) za przesiadywaniu tutaj. A tak się składa, że życie, to nie tylko forum skuterowo.com. Jest jeszcze praca, dom, rodzina.
-
A sprawdzałeś sam kierunek i jego okablowanie?

skoro przełącznik jest dobry i prąd do niego dochodzi to jest bardzo oczywiste że albo ci padło połaczenie pomiedzy tym przyciskiem a resztą obwodu - tego od lewej strony..
Jest to tak oczywiste że aż nikomu nie chciało sie tego napisać.

ale napisałem również że gry odwrócę kabelki to miga w lewo więc wygląda jakby przycisk był zepsuty a nie jest. Prąd dochodzi tu i tu.

Wszystko sprawdzałem.

a jak zamiast przełącznika zawrzesz w kostce raz dla prawej strony a raz dla lewej to co jest?
Najczęściej to szary z pomarańczowym (jedna strona) i szary z niebieskim (druga strona)

Nie bardzo rozumiem o jaką kostkę ci chodzi ;( Nie znam się aż tak na tym.

ciężki temat stary. "kostka" elektryczna to ta złączka - wtyczka z gniazdkiem