Kierunki zamiast postojówek [keeway]

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Kierunki zamiast postojówek [keeway]

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #238298 Odpowiedź

Anonimowy

Jak podłączyć kierunki zamiast postojówekw keewayu hurricane, oczywiście w to samo miejsce??
    Żarówki mam takie same jak postojówki, tylko pomarańczowe. Nie żadne diody itp. 🙂

#238299 Odpowiedź

Anonimowy

Kable od kierunków przekładasz do postojówek i powinno być dobrze 😀

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #238300 Odpowiedź

Anonimowy

A nie będą działał dopiero po odpaleniu skuteraż Tak jak jest to z postojówkami

#238301 Odpowiedź

Anonimowy

nie bo jak kable od kierunków przeciągniesz do postojówek to tak jakbyś zmieńił żarówkę np, bo te kabelki od kierunków idą jeszcze przez przerywacz o ile się nie mylę…

#238302 Odpowiedź

Anonimowy

Chyba masz racje. BO normalne kierunki świecą na postoju, a przecież przeciągnę tylko te 2 kable od kierunków.
    A jest jeszcze jedna sprawa co do kierunków. Dlaczego jak przeciągnę przycisk obojętnie w którą stronę <- , -> to z przodu mrugają oba (jak awaryjne) a z tyłu ani jeden nie mignie. 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #238303 Odpowiedź

Anonimowy

coś masz chyba źle podłączone jakieś kabelki muszą być zamiećszane

#238304 Odpowiedź

Anonimowy

Ja miałem tak że włączając prawy kierunek, i skręcając kierę na maxa w lewo przedni nie działał, a tylni migał 2 razy szybciej. Przetarł się kabelek. Musisz szukać po kabelkach czy wszystko sprawne.

#238305 Odpowiedź

Anonimowy

Tylko które? jak rozłączałem to zaznaczyłem sobie który kabelek do którego wiec chyba powinno być dobrze podłączone.

#238306 Odpowiedź

Anonimowy

Jeszcze co do kierunków w miejscach postojówek, musisz się zaopatrzyć w lutownicę, bo do kabelków od kierunków musisz przylutować te końcówki białe, w które się wkłada te żaróweczki od postoju a teraz od kierunków.

#238307 Odpowiedź

Anonimowy

Na to już mam patent obcykany. 😛 pewnie już dzisiaj to zrobię.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
Odpowiedz do: Kierunki zamiast postojówek [keeway]
Informacje o Tobie: