Kierownica rowerowa w sktuerze

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Kierownica rowerowa w sktuerze

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 5 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe zbeloxer
    zbeloxer
    Użytkownik

Witam mam pytanie otóż mam fajną kierownice od roweru bardzo ładnie to wygląda z mostkiem i chce ją wstawić w skuter ale nie wiem co może się stać podczas kontroli policyjnej wie ktos co zrobić w takiej sytuacji ?

Zdjęcie profilowe lemonek
    lemonek
    Użytkownik

Na takim setupie się nie znam,ale rowery robie i wydaje mi sie,że ten „kierat” poprostu może Ci nie wytrzymać,ale mogę się mylić. Skuter jednak nie wazy 10 kilo ( sredniej klasy rower tyle wazy-np.kelly’s trekking) tylko 10 razy tyle.

Więcej kultury na ulicy moi mili…..
    Za literowki przepraszam – pisze często na szajsungu 😉
    zbeloxer
    Użytkownik

no tak wiem 😉 ludzie maja i wytrzymuja ale chodzi mi o strone parwną bardziej jak to bedzie przy policji ewentualnie przeglądzie

Czytaj
    REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.
    Zdjęcie profilowe speak
    speak
    Użytkownik

Brak homologacji. Ot co.

Fresco 7000km
    http://tuTOauto.pl
    zbeloxer
    Użytkownik

hm no tak ale zawsze mogę się kłócić że ona ma homologacje moge mowic ze tak pisalo na stronie sklepu i fakturze co wtedy ?

Zdjęcie profilowe shnosnas
    shnosnas
    Użytkownik

Wtedy będziesz musiał pokazać wyciąg z homologacji. A takowego nie posiadasz. 🙂

zbeloxer
    Użytkownik

przy seryjnej kierownicy tez nie mam zadnego wyciagu homologacji ani nigdzie to nie pisze peugot speedfight w jakiejś wersji wychodzil fabrycznie z taka kierownica a skoro kierownica jest dopuszczona do ruchu w rowerze to czemu nie moze byc jako zamiennik do skutera ?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Załóż sobie tę kierownicę i nie marudź, chłopie przecież to Tobie w razie czego pęknie, ewentualnie Ty dostaniesz mandat. My nie mamy nic do tego, powiedziane było o homologacji i temat powinien być już jasny…

Zdjęcie profilowe Vezyr
    Vezyr
    Użytkownik

A gdzie podziejesz kolego przełączniki, zegary i ewentualnie lampę (jeśli masz na kierze)

Sama w sobie kierownica to nie problem, gorzej z całym bajzlem do niej.

Jeśli boisz się o wytrzymałość, to sklepy internetowe sprzedają takie BMX do skuterów.

Homologację to na wydech trzeba mieć 😛

A i jeszcze oczywiście pozostają lusterka do montażu.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/miasto4mini.png/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/8220/miasto4mini.png[/IMG][/URL]
    Zdjęcie profilowe szczepanj23
    szczepanj23
    Użytkownik

Zmierz grubość tej i tamtej czy manetki i osprzęt będą się miały czego trzymać

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie