Kierownica ciężko chodzi po uderzeniu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Kierownica ciężko chodzi po uderzeniu

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Jasiu Jasiu 2 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Jasiu
    Jasiu
    Użytkownik

Witam. Mam problem z moim skuterem keeway flash 50, wracając do domu nie wychamowałem i uderzyłem w ściane z prędkością około 20km/h. Pękł błotnik, ale mniejsza o to. Kierownica bardzo ciężko chodzi w prawo, w lewo jest ok, oraz koło trze o plastik z tyłu, tak jakby się wgieło do środka. Po krótkiej przejażce stwierdziłem że nie da się jeździć ponieważ kierownica podczas jazdy stawia durzy opór. Co mogło się wgiąć lub uszkodzić? I czy jestem w stanie to naprawić?

Jasiek
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

gościu. przywaliłeś w ściane i sie pytasz „co sie mogło uszkodzić”? uszkodziło sie to czym przywaliłeś – lagi, główka ramy, łozyska w głowce a może i rama.
    Tylko wróżka wie co umiesz wiec tylko wróżka wie czy możesz to naprawić. Wszystko zależy od uszkodzeń

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe Jasiu
    Jasiu
    Użytkownik

Skrzywiona była sztyca. Po naprostowaniu wszystko jest ok.

Jasiek
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie