Kiedy wybudzacie skutery ze snu zimowego :) ?

Hej , mam do was pytanie, kiedy wyprowadzacie swoje skutery ze snu zimowego :) ? ja dzisiaj właśnie wyciągnąłem boją baśkę z pod altany wstawiłem akumulator wcześniej podładowany troszke pracy kopką i odpalił :D tylko musze kilka poprawek przy kablach od aku zrobic bo sie nie mieszka pod pokrywa i trzeba umyć skuter ale to jeszcze za niskie temp zeby jechac sobie na myjnie bezdotykowa :D wykreciłem za to siedzenie i wyprałem w domu :)

ja swój ze snu zimowego wybudzam codziennie w zime jak tylko jest ładna pogoda

WYBUDZACIE! Dobre, a kto je usypiał tej minionej już zimy? Chyba tylko... zmarźluchy. :P
*
Btw. Chiński skuter to nie jest... misio z podmiejskiego ZOO, żeby musiał całą zimę przesypiać. :-)

ja dostałem wideorejestrator 720p do sprawdzenia. Zaraz go idę sprawdzać w warunkach bojowych. Rewelacji nie przewiduje.

Wombat napisał:

ja dostałem wideorejestrator 720p do sprawdzenia. Zaraz go idę sprawdzać w warunkach bojowych. Rewelacji nie przewiduje.

dzieki z info :P a tak po za tym mam wrazenie ze nie wazne jak bys przygotowal skuter przed zima do i tak bedzie zawsze do zrobienia :D

Śniegu tej zimy co kot napłakała i całe szczęście.

Pal gumę na blond piękność... leszczyku. ;P

Ja teraz w weekend idę ogarnąć mojego rumaka do sezonu:)

Lepiej późno, niż wcale :-)
Rumaka, czy ROBURA..? :-))))
Szerokości!

Wombat napisał:

ja dostałem wideorejestrator 720p do sprawdzenia. Zaraz go idę sprawdzać w warunkach bojowych. Rewelacji nie przewiduje.

Nagrywaj, wrzuć do netu, daj tu linka, niech inni popatrzą na drogę gdy sami jeszcze się nie kulają.
Ja właśnie też kupiłem. Muszę go odebrać i będziem kręcić :D

Na święta była jazda :)