Kiedy wybudzacie skutery ze snu zimowego :) ?

• This topic has 10 odpowiedzi, 9 głosów, and was last updated 6 years temu by skut.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    korr
    Uczestnik

Hej , mam do was pytanie, kiedy wyprowadzacie swoje skutery ze snu zimowego 🙂 ? ja dzisiaj właśnie wyciągnąłem boją baśkę z pod altany wstawiłem akumulator wcześniej podładowany troszke pracy kopką i odpalił 😀 tylko musze kilka poprawek przy kablach od aku zrobic bo sie nie mieszka pod pokrywa i trzeba umyć skuter ale to jeszcze za niskie temp zeby jechac sobie na myjnie bezdotykowa 😀 wykreciłem za to siedzenie i wyprałem w domu 🙂

Wombat
    Moderator

ja swój ze snu zimowego wybudzam codziennie w zime jak tylko jest ładna pogoda

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Chinol_180
    Uczestnik

WYBUDZACIE! Dobre, a kto je usypiał tej minionej już zimy? Chyba tylko… zmarźluchy. 😛
    *
    Btw. Chiński skuter to nie jest… misio z podmiejskiego ZOO, żeby musiał całą zimę przesypiać. 🙂

Wombat
    Moderator

ja dostałem wideorejestrator 720p do sprawdzenia. Zaraz go idę sprawdzać w warunkach bojowych. Rewelacji nie przewiduje.

korr
    Uczestnik

Wombat napisał:

ja dostałem wideorejestrator 720p do sprawdzenia. Zaraz go idę sprawdzać w warunkach bojowych. Rewelacji nie przewiduje.

dzieki z info 😛 a tak po za tym mam wrazenie ze nie wazne jak bys przygotowal skuter przed zima do i tak bedzie zawsze do zrobienia 😀

modzian
    Użytkownik

Śniegu tej zimy co kot napłakała i całe szczęście.

Sosnowy_dziadek
    Użytkownik

Pal gumę na blond piękność… leszczyku. ;P

Anonim
    Nieaktywny

Ja teraz w weekend idę ogarnąć mojego rumaka do sezonu:)

Anonim
    Nieaktywny

Lepiej późno, niż wcale 🙂
    Rumaka, czy ROBURA..? :-))))
    Szerokości!

Berg
    Uczestnik

Wombat napisał:

Nagrywaj, wrzuć do netu, daj tu linka, niech inni popatrzą na drogę gdy sami jeszcze się nie kulają.
    Ja właśnie też kupiłem. Muszę go odebrać i będziem kręcić 😀

skut
    Użytkownik

Na święta była jazda 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button