Keeway Tx 50

Jak wyglada sprawa z czesciami tuningowymi do tego enduro? Chodzi mi o zylinder 70 tlumiki itp. ...

Dzieki za wasze odpowiedzi :P
Mam jeszcze pare pytan mam nadzieje ze nadal bede otrzymywal wasze wspaniale odpowiedzi:
http://moto.allegro.pl/wyprz-keeway-tx50-2t-enduro-supermoto-czestochowa-i2662079071.html <<<< Jakie blokady ma te enduro ? Oplaca sie kupic ? Jaki to silnik (6 biegowy czy 5 biegowy)? jaki ma v- Max ?

A czy ty zrobisz coś za mnie? Muszę dozbierać 200 zł na Piaggio NRG żeby kupić wymarzony skuterek?? Możesz przecież zapracować na to, poświęcisz swój czas, po co ja mam to robić :)

A tak serio to rusz głową, pomyśl, to nie boli. Google i Allegro czekają na Ciebie otworem. Ale musisz poświęcić trochę swojego czasu. To chyba nie dużo by potem cieszyć się swoim jednośladem a nie na niego narzekać.

Nie opłaca się kupić. V-max chyba 70km/h.

Kup sobie za 5,5 tysiąca takiego markowego enduro że głowa mała ;)

Nie opłaca się kupić. V-max chyba 70km/h. ( Jest test na skuterowo..)

Kup sobie za 5,5 tysiąca takiego markowego enduro że głowa mała ;)

degename- pytam sie was bo na allegro google niemwiele o tym enduro pisze...
pozatym mialem nadzieje ze ktos z skuterowo.com posiada tego keewaya i mogly by podzielic sie swoja szczera opinia

zviezda posiada poszukaj jego tematu.

Poświęciłem 20 minut swojego czasu na odnalezienie informacji o nim i dowiedziałem się wszystkiego. Włącznie z tym że to projekt który powstawał od dłuższego czasu przy współpracy z Aprilią, od MXa z 2004 pasuje kompletny wydech.

Silnik to kopia AM06 wykonywana na licencji a nie zmieniona jednostka tak jak 139FMB wykonywana z dużo gorszą jakością.

Kopia to nie oryginał.

W tych pieniądzach są o wiele lepsze enduro niż ten.

Chcesz kupuj, nie chcesz nie kupuj, proste.

Wooow, kopia AM6 za 5500zł.
Szkoda, że nowe enduro z AM6 można mieć za 7 tysi... A chyba jest różnica pomiędzy AM6 a kopią AM6.

Taka jak między pierwszymi wersjami Zippa Quantuma i Inki Sprint?

Eh, żeby mogła siedzieć tam kopia tego silnika to jego producent musiałby wyrazić na to zgodę bo inaczej nie dostaliby homologacji. Dlatego mówi się że to kopia na licencji - być może ich miejsce produkcji się nawet nie zmieniło, może tylko zmieniono napis na deklu.

Na pewno wolałbym nówkę niż to co w tej chwili oferuje allegro w kwestii używanych supermoto choć osobiście nigdy bym nic takiego nie kupił z powodu ich wyglądu i walorów użytkowych.

W używanym moto czekać nas będą wydatki na 100%. Wielu kupi i nic przy nim nie zrobi. Oczywiście. Można i tak. Tylko po co wymieniać coś zużytego jak jeszcze parę kilometrów wytrzyma. A że jak nam strzeli łożysko tylnego koła na zakręcie to przecież nic się nie stanie, cross ma przecież mocną ramę.

degename napisał:

Taka jak między pierwszymi wersjami Zippa Quantuma i Inki Sprint?
Eh, żeby mogła siedzieć tam kopia tego silnika to jego producent musiałby wyrazić na to zgodę bo inaczej nie dostaliby homologacji. Dlatego mówi się że to kopia na licencji - być może ich miejsce produkcji się nawet nie zmieniło, może tylko zmieniono napis na deklu.
Na pewno wolałbym nówkę niż to co w tej chwili oferuje allegro w kwestii używanych supermoto choć osobiście nigdy bym nic takiego nie kupił z powodu ich wyglądu i walorów użytkowych.
W używanym moto czekać nas będą wydatki na 100%. Wielu kupi i nic przy nim nie zrobi. Oczywiście. Można i tak. Tylko po co wymieniać coś zużytego jak jeszcze parę kilometrów wytrzyma. A że jak nam strzeli łożysko tylnego koła na zakręcie to przecież nic się nie stanie, cross ma przecież mocną ramę.

Idąc takim tokiem myślenia śmiem twierdzić: Co mi tam kupię nowe chińskie, znakomite moto, lecz jadąc w terenie jak mi pęknie rama i się cały połamię, lub walnę w drzewo to przecież nic się nie stanie, przecież mam kask...

Mowicie ze lepsze enduro uzymane dostane... Moze i tak, lecz przyjrzyjmy sie naszemu rynku uzywanych endur... Katastrofa!!! Prawdopodobienstwo ze kupisz jakies dobre markowe niezarzniete enduro jest bardzo niskie. Wiekszosc uzywanych endur jest sprowadzanchy z kraji o wyjotkowo cieplym klimacie (takich jak wlochy,franzja itp.) w ktorych byly juz niezle rzniete .

A wiec zainteresowany kupnem endura woli kupic nowego chinola niz markowe cos tam bo ma pewnosc ze na chinolu se pojezdzi bez niemilych niespodzianek...

Ps.
Sorry za ortografie i gramatyke

Oj. Z chinolem to dopiero możesz mieć problemy.
Nikt tu nie mówi o sprowadzanym sprzęcie choćby z Włoch czy Francji bo tam to się skuterami dosłownie jeździ.
Ale wracając do tematu to przesadzasz, że nie da się kupić ładnego używanego enduro. Tym bardziej w twoim budżecie.
Od sprzedaży motocykli nie jest tylko allegro. Dość popularna w tym momencie jest tablica.pl. I na nią trzeba w głównej mierze patrzyć szukając moto. Na allegro za wystawienie motocykla/samochodu płaci się jeśli dobrze pamiętam 15zł, więc ludzie wolą swoje ogłoszenia pokazywać gdzie indziej.

Bylbbym wdzieczy gdybys mi dokladnie powiedzial gdzie ... Tablica nic mi to nie mowi...

tablica.pl

ok jeszcze 1 pytanie ... Jakie enduro poleacie oprocz Keewaya Tx ???? (moze byc markowe i 2 osobowe)

Senda, DT, SMT, RCR, RIEJU itd. tyle tych tematów...

rkos, to wytłumacz mi jak zbudowane są ramy włoskich i hiszpańskich supermoto że ich ramy nie pękają?

degename napisał:

rkos, to wytłumacz mi jak zbudowane są ramy włoskich i hiszpańskich supermoto że ich ramy nie pękają?

a Ty mi wytłumacz czemu chińskie ramy pękają, że aż strach na nich jeździć?