Keeway Ry8

Witam,

Co możecie powiedzieć o tym modelu ??
Znalazłem takiego keewaya za 1000zł. Niby po remoncie silnika.

1000zł / rocznik 2007 / przebieg 18900

Zastanawiam się nad paroma rzecami:
1. Mam 190cm wzrostu - czy dam na nim radę ??
2. Czy to jest opłacalna cena ??
3. Jak wygląda z awaryjnością tego modelu ??
4. Jakie może być spalanie ??

Z góry dzięki, pozdrawiam

kozacs87 napisał:

Witam,
Co możecie powiedzieć o tym modelu ??
Znalazłem takiego keewaya za 1000zł. Niby po remoncie silnika.
1000zł / rocznik 2007 / przebieg 18900
Zastanawiam się nad paroma rzecami:
1. Mam 190cm wzrostu - czy dam na nim radę ??
2. Czy to jest opłacalna cena ??
3. Jak wygląda z awaryjnością tego modelu ??
4. Jakie może być spalanie ??
Z góry dzięki, pozdrawiam

Podaj jakieś szczegóły lub też link - będzie nam łatwiej na jego temat dyskutować.

http://moto.allegro.pl/keeway-ry8-po-remoncie-silnika-cena-do-uzg-i2281271983.html

Aczkolwiek nie wiem jakich jeszcze szczegółów potrzebujesz ? :)

Skuter jest "podobno" bo jakimś gostku co to ma 55 lat więc zakatowany nie powinien być. Jutro mam zamiar jechać i go zobaczyć.

Nie podobają mi się te zwisające linki / przewody pod skuterem.
Zastanawia mnie też brak przedniego błotnika.

Moim zdaniem nie jeździł nim 55latek tylko ten człowiek kupił go dla swojego syna żeby nim jeździł...

A najdziwniejsze jest to, że robił remont i zaraz sprzedaje, bo mu już nie jest potrzebny... zapytaj się czy ma na całą robociznę i części faktury i czy zgadza się otworzyć przy Tobie pokrywę paska napędowego, żeby sprawdzić jego stan...

No o te rachunki i faktury to chciałem na wstępie zapytać. Nie ma faktur nie ma naprawy (oczami moimi vczyli kupującego). Te linki też mnie troszkę martwią aczkolwiek to może być jakiś brak plastików czy coś. To mnie akurat najmniej martwi.

Dzięki za poradę :)

stary weź sam mam chińczyka ale mowie ci .jak chińczyk to nowy! on ma przejechane 19 tysi prawie to juz jego 2 mlodosc

Nie ukrywam, że tutaj cena ostro mnie kusi. Jeżeli faktycznie koleś mi poświadczy remont silnika no to chyba nic takiego.... a może jeszcze zejdzie z tej ceny...

cuz tylko remont to nie to samo co oryginalny taki z fabryki.

hiorimaru - owszem ale jeżeli człowieku mi zejdzie do 700zł to opłaci się kupić nawet silnik do przekładki :)

znaczy wysluchja tego fajnie silnik po remoncie , ale uwazam ze to i tak nie bedzie jak to fabrycznie bylo umowmy sie za 700zl czy 1000 raczej nic sesownego .19tys to dla markowego sporo. Pozatym no patrz niech rozwali sie drobnostka za 20 zl to juz lipa bo trzeba w niego wkladac jechac do mechanika itp .A skoro to twoj chyba 1 taki pojazd to jestes zielony (tak jak ja:D) i bedizesz wiecej siedzial w necie i szukla co zrobic niz jezdzil

tera dopiero zobaczylem te aukcje ma przerysowane plastiki pewnie sie gdzies wyje.. i tyle i tam jest sportowy tlumik poco 55 latkowi takie cos?:D