Keeway RY8 - problem z v-max - wymiana części.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Keeway RY8 - problem z v-max - wymiana części.

Ten temat zawiera , ma i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Dizze Dizze 7 lata temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)Oglądasz 3 postów - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #129538 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Dizze
    Dizze
    Użytkownik

Witam, niedawno zmieniałem w moim keeway’u :
    – Wario Polini Hi-Speed
    – Wydech : Tecnigas Next r
    – Rolki 4.5 g
    – Sprężyna centralna polini niebieska
    – I jeszcze muszę sprężynki sprzęgła zmienić.
    Jak zmieniałem wario, rolki wydech, centralke jechał kajś przy dobrych wiatrach 70, i od startu skuter miał wysokie obroty na których kręcił prędkość i dobrze starował, a teraz wydaje mi się jakby chwytał muła, i nie łapał maksymalnych obrotów przez co wydaje mi się, że v-max spadł i jak już mówiłem trochę go muli.
    Chciałem wymienić rolki z 4.5 na 5g ale czy to pomoze waszym zdaniem ?Jakie jest waszym zdaniem wyjście z tej sytuacji ? Proszę pomóżcie, bardzo ważne )

#129565 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Filippo73
    Filippo73
    Użytkownik

Witaj,
    Mam quantuma rs. Po wymianie wario z rolkami 5g, oraz sprężyny centralnej na twrdą (stage6), skuter miał szalone obroty. Przyspieszenie było zacne, ale V-max spadło drastycznie. Zmieniłem sprężynę na seryjną i rolki na 6,5g (trochę za ciężkie). Wprawdzie przyspieszenie się pogorszyło (pozostało i tak dużo lepsze niż na seryjnym secie) ale wróciła normalna prędkość.
    Zmiana rolek na cięższe powinna poprawić prędkość maksymalną.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #129729 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Dizze
    Dizze
    Użytkownik

Czyli jakbym zostawił centralkę niebieską polini, dał rolki 5g i sprężynki sprzegla niebieskie top racinga było by dobrze ???

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)Oglądasz 3 postów - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Keeway RY8 - problem z v-max - wymiana części.
Informacje o Tobie: