Keeway RY6 - spadek mocy oraz zmiana wydechu.

Witam serdecznie ! Ostatnio zauważyłem spory spadek mocy, może nie spory ale spadek. Zawsze jechałem swoim skuter gdzieś 67 coś takiego. Teraz ledwo jadę 62. Gaznik zostaw wyregulowany, wyczyszczony, filtry też wyczyszczone i nic. Może być dla tego, że nie dawno zmieniałem olej z mineralnego na castrol power racing 2t? Skuter nie kopci ani nic.. tak nagle zaczął jechać wolniej.
I druga sprawa, mój kuzyn chce sprzedać wydech lasex x pro 5 czy jakoś tak za 200 zł, nie używany - opłaca się? Warto od tego zaczynać tuning ?

wydech się opyla za 200 sam bym wziął jak nowy 175 zeta w kieszeni na początek dobry co do v-max taki spadek to nic 5km.

ile km/h mógłby mi dodać? W poniedziałek ide go przetestować.

ok 70-75kmh poleci ale przyspieszenie będzie o niebo lepsze.przecież jak to kuzyn to załóż na próbę w 5min mu nie zepsujesz.chyba kuzyn kuzyna chętnie wydyma (opchnie ci podroba z naklejką laser )

No on mówi że w poniedziałek mam do niego przyjechać przetestować

no i git jak się sprawdzi nic tylko brać.

Kupiłem.. :) Jedzie 70-73 tak jak mówiłeś :) Przyśpieszenie faktycznie.. do 10 muli że by mnie rower wziął ale jak wskazówka minie 10 to aż rwie xd
a 200zł faktycznie się opłacało.. :)

no widzisz słuchaj starszych:)teraz jeszcze sprężynki 1500rpm i dołek do 10kmh zniknie polepszy sie start bedziesz ruszać z wyższych obrotów i miłego śmigania