Keeway RY6 - spadek mocy oraz zmiana wydechu.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Keeway Keeway RY6 - spadek mocy oraz zmiana wydechu.

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe snajper061 snajper061 6 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #175098 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Szymonk
    Szymonk
    Użytkownik

Witam serdecznie ! Ostatnio zauważyłem spory spadek mocy, może nie spory ale spadek. Zawsze jechałem swoim skuter gdzieś 67 coś takiego. Teraz ledwo jadę 62. Gaznik zostaw wyregulowany, wyczyszczony, filtry też wyczyszczone i nic. Może być dla tego, że nie dawno zmieniałem olej z mineralnego na castrol power racing 2t? Skuter nie kopci ani nic.. tak nagle zaczął jechać wolniej.
    I druga sprawa, mój kuzyn chce sprzedać wydech lasex x pro 5 czy jakoś tak za 200 zł, nie używany – opłaca się? Warto od tego zaczynać tuning ?

#175105 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe snajper061
    snajper061
    Użytkownik

wydech się opyla za 200 sam bym wziął jak nowy 175 zeta w kieszeni na początek dobry co do v-max taki spadek to nic 5km.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #175108 Odpowiedź
    Szymonk
    Użytkownik

ile km/h mógłby mi dodać? W poniedziałek ide go przetestować.

#175119 Odpowiedź
    snajper061
    Użytkownik

ok 70-75kmh poleci ale przyspieszenie będzie o niebo lepsze.przecież jak to kuzyn to załóż na próbę w 5min mu nie zepsujesz.chyba kuzyn kuzyna chętnie wydyma (opchnie ci podroba z naklejką laser )

#175147 Odpowiedź
    Szymonk
    Użytkownik

No on mówi że w poniedziałek mam do niego przyjechać przetestować

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #175171 Odpowiedź
    snajper061
    Użytkownik

no i git jak się sprawdzi nic tylko brać.

#175279 Odpowiedź
    Szymonk
    Użytkownik

Kupiłem.. 🙂 Jedzie 70-73 tak jak mówiłeś 🙂 Przyśpieszenie faktycznie.. do 10 muli że by mnie rower wziął ale jak wskazówka minie 10 to aż rwie xd
    a 200zł faktycznie się opłacało.. 🙂

#175280 Odpowiedź
    snajper061
    Użytkownik

no widzisz słuchaj starszych:)teraz jeszcze sprężynki 1500rpm i dołek do 10kmh zniknie polepszy sie start bedziesz ruszać z wyższych obrotów i miłego śmigania

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
Odpowiedz do: Keeway RY6 - spadek mocy oraz zmiana wydechu.
Informacje o Tobie: