Keeway RKS 125 motocykl warto?:>

Witam kolegów i koleżanki.

Bardzo zaciekawił mnie motocykl Keeway RKS 125. 2 lipca zdałem prawko na kat.A - powoli przymierzam się do zakupu swojego 1 motocykla ;)
Do tej pory śmigałem Keeway TX 50 - całkiem przyzwoity, ale bez przesady. Na nim się wszystkiego nauczyłem. RKS moim zdaniem wygląda naprawdę dobrze jak na chińskie moto... Oglądałem go na żywo i muszę stwierdzić, że dla laika sprawia wrażenie bardzo solidnego. 125 jest bardzo ekonomiczna i posiadam zadawalające osiągi. Tak się zastanawiam czy by jeszcze nie polatać z 2 sezony na tej 125 i wtedy wreszcie kupić prawdziwy markowy motocykl - oczywiście używany ;) Nie szukam ścigacza, ale raczej przyzwoitego motocykla, który daję radość z jazdy. Z tego co mi wiadomo to redakcja Motogen.pl zainteresowała się tym motocyklem. Wkrótce ma wyjść test - nie wiadomo dokładnie kiedy. Krótko o RKS co znazlałem na necie: silnik jest podobno kopią z Suzuki DR 125, czterosuw chłodzony powietrzem, 11KM, 10 NM momentu obrotowego. Cena 5690zł - mam okazję kupić nówkę za 5300zł Co oni sądzicie? http://www.motogen.pl/galeria/motocykle/foto,1/keeway-rks-125,art234.html

Na ścigaczu pewnie poleciliby ci na pierwsze moto Suzuki GS500 :). Nie wiem czy warto pakować się w chiński sprzęcik. Możesz kupić coś lepszego, używanego za tą samą cenę. Jak masz kat. A i troche doświadczenia to wydaje mi się że możesz pominąć 125 ccm. No chyba że masz A1 i potrzeba ci moto 125 ccm. To już inna historia. Jak chcesz to bierz. Sprzęt nie jest zapewne zły znając Keewaya. Lepiej jednak używany ale markowy. Takie jest przynajmniej moje zdanie. Jak chcesz enduraka 125 ccm, to możesz zastanowić się nad Yamahą DT, jakąś Husqvarną, KTM.