Keeway odpala i gasnie [FILM]

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Keeway odpala i gasnie [FILM]

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Snajper Snajper 7 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #103695 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Snajper
    Snajper
    Użytkownik

Na wstepie chcialbym sie ze wszystkimi urzytkownikami przywitac-bo to moj pierwszy temat tutaj! 🙂

Mam nastepujacy ze skuterem.

http://www.youtube.com/watch?v=lRkiLamh_EE&feature=youtu.be

Skuter to Keeway Hurricane, a w nim:
    -Streetrace
    -Laser X-pro

W czym tkwi tu problem?Wymienilem cewke i dalej nie wiem…

Prosze Was o pomoc..
    Pozdrawiam Darek

#103700 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe adasiowwy
    adasiowwy
    Użytkownik

Chociaż trochę pali 😉 Ja obstawiam gazior. Wyczyść go. Może się coś zapchało, filtr powietrza wyczyść. Daj do cylindra bespośrednią dawkę paliwa i zobacz czy zapali. Tylko nie za dużo, bo jak pujdzie tłok do gury to mi raz świecę taki wybuch mały, i poleciała gdzieś 100metrów dalej! Jak zapali od bezpośrednie dawki to gaznik.

Lubię placki i zapach benzyny!!

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #103703 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Chłopaki zlitujcie się —-> „pójdzie”, „użytkownikami” i „góry”. Jak wkręcona świeca mogła polecieć 100 m dalej?

Do autora, eliminuje kolejne prawdopodobne przyczyny, sprawdź świece, czy dochodzi paliwo, przeczyść filtr powietrza.

#103704 Odpowiedź
    Snajper
    Użytkownik

adasiowwy napisał:

Chociaż trochę pali 😉 Ja obstawiam gazior. Wyczyść go. Może się coś zapchało, filtr powietrza wyczyść. Daj do cylindra bespośrednią dawkę paliwa i zobacz czy zapali. Tylko nie za dużo, bo jak pujdzie tłok do gury to mi raz świecę taki wybuch mały, i poleciała gdzieś 100metrów dalej! Jak zapali od bezpośrednie dawki to gaznik.

Dzieki za odpowiedz 😉
    Gaznik byl czyszczony dwa razy.
    Teraz on zapali i chodzi na wolnych obrotach, ale jak proboje dawac wiecej gazu to go dlawi i gasnie.
    Pale go bez filtra paliwa, to swieca byla sucha tzw. kawa z mlekiem.

#103706 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Czyszczony był, a regulowany? Jak pochodzi trochę i zgaśnie to wtedy sprawdź świecę, może ją zalewa.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #103716 Odpowiedź
    Snajper
    Użytkownik

lucek71 napisał:

Czyszczony był, a regulowany? Jak pochodzi trochę i zgaśnie to wtedy sprawdź świecę, może ją zalewa.

Pisalem wyzej ze jak odpalil i pochodzil troche to swieca byla sucha jak pieprz i miala brazowy kolor.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Keeway odpala i gasnie [FILM]
Informacje o Tobie: