Keeway odpala i gasnie [FILM]

Na wstepie chcialbym sie ze wszystkimi urzytkownikami przywitac-bo to moj pierwszy temat tutaj! :)

Mam nastepujacy ze skuterem.

http://www.youtube.com/watch?v=lRkiLamh_EE&feature=youtu.be

Skuter to Keeway Hurricane, a w nim:
-Streetrace
-Laser X-pro

W czym tkwi tu problem?Wymienilem cewke i dalej nie wiem...

Prosze Was o pomoc..
Pozdrawiam Darek

Chociaż trochę pali ;) Ja obstawiam gazior. Wyczyść go. Może się coś zapchało, filtr powietrza wyczyść. Daj do cylindra bespośrednią dawkę paliwa i zobacz czy zapali. Tylko nie za dużo, bo jak pujdzie tłok do gury to mi raz świecę taki wybuch mały, i poleciała gdzieś 100metrów dalej! Jak zapali od bezpośrednie dawki to gaznik.

Chłopaki zlitujcie się ----> "pójdzie", "użytkownikami" i "góry". Jak wkręcona świeca mogła polecieć 100 m dalej?

Do autora, eliminuje kolejne prawdopodobne przyczyny, sprawdź świece, czy dochodzi paliwo, przeczyść filtr powietrza.

adasiowwy napisał:

Chociaż trochę pali ;) Ja obstawiam gazior. Wyczyść go. Może się coś zapchało, filtr powietrza wyczyść. Daj do cylindra bespośrednią dawkę paliwa i zobacz czy zapali. Tylko nie za dużo, bo jak pujdzie tłok do gury to mi raz świecę taki wybuch mały, i poleciała gdzieś 100metrów dalej! Jak zapali od bezpośrednie dawki to gaznik.

Dzieki za odpowiedz ;)
Gaznik byl czyszczony dwa razy.
Teraz on zapali i chodzi na wolnych obrotach, ale jak proboje dawac wiecej gazu to go dlawi i gasnie.
Pale go bez filtra paliwa, to swieca byla sucha tzw. kawa z mlekiem.

Czyszczony był, a regulowany? Jak pochodzi trochę i zgaśnie to wtedy sprawdź świecę, może ją zalewa.

lucek71 napisał:

Czyszczony był, a regulowany? Jak pochodzi trochę i zgaśnie to wtedy sprawdź świecę, może ją zalewa.

Pisalem wyzej ze jak odpalil i pochodzil troche to swieca byla sucha jak pieprz i miala brazowy kolor.